Didžiojoje Britanijoje baigėsi Europos „RS Aero 7“ klasės buriavimo čempionatas, kuriame įspūdingai pasirodė Lietuvos atstovai, iškovoję du medalius.

Europos čempionu tapo 31 baudos balą per 14 plaukimų surinkęs Martis Pajarskas. Jis laimėjo 5 plaukimus, tris kartus finišavo antras, sykį – trečias ir nė karto nenukrito žemiau 10-os vietos.

Bronzą po įtemptos kovos išplėšė Vėjas Strelčiūnas. Neseniai šios kategorijos pasaulio jaunimo čempionu tapęs lietuvis surinko 48 baudos balus. Čempionato pradžia jam buvo įspūdinga – 3 pergalės ir 3 antros vietos per 7 plaukimus. Visgi, vėliau V.Strelčiūno rezultatai kiek suprastėjo ir jis praleido konkurentus į priekį.

Tarp lietuvių įsiterpti pavyko britui Timui Hire‘ui su 38 baudos balais. Jis minėtame pasaulio jaunimo čempionate buvo antras ir tąkart nusileido V.Strelčiūnui.

Europos „RS Aero 7“ klasės čempionate dalyvavo 51 sportininkas iš 7 valstybių.