Pralaimėjimus Italijos antrojo vyrų krepšinio diviziono paskutiniuose reguliariojo (XXX turo) sezono mačuose sekmadienį namuose patyrė abi lietuvių ekipos.

Į penktąją poziciją nukritęs Mindaugo Žukausko Pezaro "Scavolini Spar" (18 pergalių ir 12 pralaimėjimų) klubas po pratęsimo 73:75 (17:13, 16:22, 18:20, 19:15, 3:5) nusileido kelialapį į elitinę lygą iškovojusiems reguliariojo sezono nugalėtojams Riečio "Nuova AMG Sebastiani" (22/8) krepšininkams.

Lietuvis į svečių krepšį įmetė 6 taškus, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius. Per 24 minutes M. Žukauskas pataikė 1 tritaškį iš 2, prametė abu dvitaškius bei realizavo visus 3 baudų metimus.

Aikštelės šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Michaelas Hicksas (22 tšk.) ir Rodney White`as (19 tšk.).

Nugalėtojams 22 taškus pelnė Patricio Prato, 14 - Marcusas Melvinas.

Pirmenybių ketvirtfinalyje (žaidžiama iki trijų pergalių) Pezaro klubas žais su šeštąją vietą reguliariajame sezone užėmusia Feraros "Carife" (17/13) komanda.

Devintąją vietą reguliariajame sezone užėmė bei teisę žaisti ketvirtfinalyje iškovojo Monferato "Junior Casale" (14/16) klubas su Mindaugu Katelynu, sekmadienį 71:76 (11:18, 28:16, 20:18, 12:24) pralaimėjęs būsimiesiems varžovams ketvirtfinalyje Riminio "Coopsette" (II vieta - 22/8) krepšininkams.

Lietuvis į varžovų krepšį įmetė 8 taškus, po krepšiu sugriebė 2 kamuolius bei atliko rezultatyvų perdavimą. Per 21 minutę M. Katelynas prametė abu tritaškius bei pataikė 4 dvitaškius iš 5.

Aikštelės šeimininkų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Cameronas Bennermanas (19 tšk.) bei Otisas George`as (14 tšk.).

Nugalėtojams 27 taškus pelnė Timas Pickettas, 12 - Demianas Filloy.