Antrąją pergalę Ispanijos pirmenybėse pasiekė Vitorijos „Baskonia“ (2/0) klubas su Tadu Sedekerskiu ir Roku Giedraičiu.

Baskai namuose 95:86 (23:23, 19:18, 28:24, 25:21) įveikė Fuenlabrados „Urbas“ (0/2) komandą.

21 minutę aikštėje žaidęs T.Sedekerskis liko be taškų (0/2 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 8 kamuolius, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

Tuo tarpu R.Giedraitis per 35 minutes pasižymėjo 12 taškų (4/6 dvit., 1/7 trit., 1/2 baud.), 4 atkovotais kamuoliais, 2 rezultatyviais perdavimais, 3 išprovokuotomis pražangomis, 3 asmeninėmis pražangomis ir 9 naudingumo balais.

„Baskonia“ gretose rezultatyviausias buvo Stevenas Enochas, pelnęs 23 taškus (10/11 dvit., 9 atk. kam., 30 n. b.). 18 įmetė Jaysonas Grangeris (7 rez. perd.).

Svečių komandoje išsiskyrė Leonardo Meindlas su 23 taškais, 15 įmetė Kwanas Cheathamas.

Triuškinančią pergalę iškovojo ir Madrido „Real“ (2/0) krepšininkai. Jie svečiuose rezultatu 86:58 (21:14, 17:16, 26:14, 22:14) nepasigailėjo Andoros „MorBanc“ (0/2) komandos.

Šiose rungtynėse Andoros klubas dvitaškius metė vos 29 proc. tikslumu (10/34), o nugalėtojai – 68 proc. (23/34).

„Real“ gretose rezultatyviausias buvo Walteris Tavaresas, surinkęs 15 taškų (5 blk.). Po 12 pridėjo Adamas Hanga (3/4 trit.) ir Guerschonas Yabusele.

Pralaimėjusių komandoje vienintelis, pelnęs dviženklį taškų skaičių, buvo Moussa Diagne – 10. Po 8 įmetė Clevinas Hannah ir Sergi Garcia.