Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkai sustiprino viltis patekti į Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamąsias varžybas. Algirdo Brazio auklėtiniai rungtynėse Alytuje - 66:63 (17:14, 17:7, 16:18, 16:24) įveikė vietos „Dzūkijos“ krepšininkus ir turnyro lentelėje pagal pergalių skaičių susilygino su dzūkais bei Kėdainių „Nevėžio“ ekipa.

Rungtynės prasidėjo taikliomis panevėžiečių atakų serijomis ir jau pirmojo kėlinio vidurio metu išryškėjo svečių pranašumas - 11:4. Sėkmingai atakavę iš įvairių distancijų „Lietkabelio“ krepšininkai pirmąją rungtynių dalį užbaigė turėdami dviženklį pranašumą - 34:21.

Įvykiai aikštelėje nedaug pasikeitė ir trečiojo ketvirčio metu. Nors Panevėžio klubui nepavyko padidinti pranašumo, varžovai savo deficitą sumažino tik dviem taškais - 50:39.

Dariaus Griškėno dėjimo ketvirtojo kėlinio pradžioje panevėžiečiai dar turėjo saugų pranašumą - 56:43. Tiesa, Mindaugo Lukošiaus auklėtiniai surengė spurtą - 10:0 ir grėsmingai priartėjo - 56:53.

Sunkiu momentu Panevėžio ekipą ėmė tempti amerikietis Darrickas Leonardas, kurio septyni taškai iš eilės sugrąžino ramesnius laikus į svečių stovyklą - 63:55.

Nesudėję ginklų, varžovų krepšininkai dar kartą priartėjo - 63:59, tačiau „Lietkabelio“ komandą prie pergalės priartino tolimas D.Griškėno šūvis - 66:59.

Likus žaisti mažiau nei pusę minutės, „Dzūkija“ atkūrė intrigą mače - 66:63 ir turėjo galimybę surengti paskutinę ataką. Šeimininkų ekipa bandė gelbėtis tolimais metimais, kurie lemiamu momentu skriejo pro šalį ir svarbų tašką turnyro lentelėje iškovojo „Lietkabelis“ – 66:63.

Rezultatyviausiai „Lietkabelio“ gretose rungtyniavo Darrickas Leonardas, įmetęs 17 taškų, 12 - pridėjo Goranas Vrbancas, 11 - Darius Griškėnas.

Šeimininkų komandoje pasižymėjo Paulius Dambrauskas, surinkęs 15 taškų, 13 - pelnė Darius Gvezdauskas, po 10 - Eigirdas Žukauskas ir Giedrius Staniulis.

Kitas rungtynės LKL čempionate Panevėžio ekipa žais kovo 18-ąją dieną namų arenoje su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais.