Į dvejas Lietuvos futbolo čempionato rungtynes per savaitę neatvykęs Vilniaus „REO“ klubas tokiais savo veiksmais patvirtino savo valią pasitraukti iš čempionato ir kitų Lietuvos futbolo federacijos (LFF) organizuojamų varžybų.

Todėl remiantis varžybų nuostatais komandai šiame sezone pasiekti rezultatai paliekami, o nesužaistose rungtynėse užskaitomi pralaimėjimai 0:3. Apie tai LFF informavo „REO" klubo atstovus.

Rugpjūčio 23 d. LFF pateikė raštišką prašymą Vilniaus futbolo klubui („REO“) teisiškai patvirtinti, ar klubo valdybos pirmininkas Saulius Žentelis pranešdamas apie pasitraukimą iš LFF organizuojamų varžybų turėjo įgaliojimus veikti klubo vardu. Tokių įgaliojimų klubas iki rugpjūčio 29 d. raštiškai nepatvirtino.

Vis dėlto LFF atkreipė dėmesį į tai, jog klubo komandos po minėto pranešimo pateikimo nedalyvavo turėjusiose vykti rungtynėse. „General Financing A lygos„ čempionate „REO“ neatvyko į rungtynes rugpjūčio 21 d. Pakruojyje su „Kruoja„ ir rugpjūčio 26 d. rungtynes namuose su „Žalgiriu“, o taip pat kitą dieną po šių dvikovų turėjusias vykti analogiškas dublerių pirmenybių rungtynes.

Dėl šios priežasties LFF laiko, jog „REO" klubas savo konkliudentiniais veiksmais patvirtino, jog nuo rugpjūčio 21 d. iš tikrųjų pasitraukė iš Lietuvos čempionato bei kitų LFF organizuojamų varžybų ir minėtu pranešimu buvo išreikšta tikroji klubo valia.

Remiantis LFF 2012 m. varžybų nuostatų 73 punktu, sužaidusiai daugiau kaip pusę (50 proc.) varžybų ir iš jų pasitraukusiai komandai jos pasiekti rezultatai paliekami, o nesužaistose rungtynėse užskaitomi pralaimėjimai 0:3.

REKLAMA

Atsižvelgiant į šį punktą bei tai, kad klubas tiek „General Financing A lygoje“, tiek LFF A lygos dublerių pirmenybėse sužaidė daugiau kaip pusę (50 proc.) visų varžybų, informuojame, kad klubo pasiekti rezultatai iki pasitraukimo iš atitinkamų varžybų bus paliekami, o visose kitose rungtynėse bus užskaitomi pralaimėjimai 0:3.

LFF taip pat pažymi, jog antrasis žaidėjų registravimo periodas tiek A, tiek I lygos  pirmenybėse jau pasibaigęs (nuo birželio 29 d. iki liepos 29 d.), tačiau atsižvelgiant į buvusių „REO“ futbolininkų situaciją gali būti pratęstas atskiru LFF Vykdomojo komiteto sprendimu. Kitas LFF Vykdomojo komiteto posėdis numatomas rugsėjo 7 d.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų