Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Daugkartinė Lietuvos trišuolio čempionė, įvairių tarptautinių varžybų dalyvė ir nugalėtoja 25-erių vilnietė Jolanta Verseckaitė, kuri daugeliui pažįstama kaip vienos didžiausių pasaulyje sporto aprangos, avalynės ir inventoriaus gamintojos bendrovės “adidas” 2012/2013 metų veidas Lietuvoje, tęsia iniciatyvą ir toliau skatina moterų aktyvumą bei sveiko gyvenimo būdą, teigiama pranešime spaudai.

REKLAMA

Įkvėpta iniciatyvos “adidas Women All Sports Team”, skatinančios moteris iš viso pasaulio jungtis ir siekti rezultatų kartu, sportininkė tęsia “adidas” pradėtą projektą. Šį kartą ne tik kaip lengvaatletė, bet ir kaip asmeninė moterų trenerė. Domimės sportininkės nauja veikla, treniruotėmis bei laisvalaikiu. 

Sėkmingai dalyvavote bendrovės “adidas” organizuotoje 2012 metų kampanijoje “adidas Women All Sports Team” moterims. Kokia buvo jos esmė?

REKLAMA
REKLAMA

Šioje “adidas” kampanijoje buvo vienas pagrindinis tikslas - skatinti moteris jungtis ir sportuoti kartu. Mano užduotis buvo savo pavyzdžiu ir pasiekimais įkvėpti ir paskatinti kuo daugiau moterų žengti pirmąjį žingsnį sporto link, kuris joms atneštų geresnę savijautą bei gražesnes kūno linijas.

Ar “adidas” ir įkvėpė naujai asmeninės trenerės veiklai?

Taip, būtent “adidas” mane įkvepė dirbti su moterims – asmeninė trenerė buvo puiki idėja – tai būdas pasidalinti savo žiniomis ir patirtimi su kitais. Džiaugiuosi, kad su mano paskatinimu moterys iš tiesų atranda sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą. Jau kuris laikas vedu treniruotes moterims. Daugiau apie tai informacijos galite rasti mano naujame internetiniame puslapyje.

Apie Jūsų negirdėti lengvosios atletikos arenoje: praleidote visą vasaros sezoną. Kokia to priežastis?

Teko patirti pirmąją rimtą traumą savo sportininkės karjeroje - buvo operuotas kelio meniskas. Tačiau dabar viskas gerai, treniruojuosi pilnu pajėgumu.
Kadangi trauma išmušė iš treniruočių ritmo, turėjau daugiau laisvo laiko skirti naujai veiklai.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu vėl intensyviai treniruojatės, kokie pagrindiniai ateinančio sezono startai?Kadangi buvo nemažas poilsis nuo varžybų ir šuolių, kol kas sunku viską prognozuoti. Ruošiuosi žiemos sezonui, o kaip man seksis sugrįžti į sportinę formą, pamatysime greitu metu. Svarbiausias startas būtų 2014 metų Europos lengvosios atletikos čempionatas Ciuriche, kuriam ir kaupsiu jėgas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų