Ukrainoje sekmadienį baigėsi pasaulio „F500“ klasės motorlaivių čempionato etapas. Jame lenktyniavo ir lietuvis Laimis Armonas.

Lietuvis baigė tik pirmąsias lenktynes, kuriose užėmė 7-ą vietą. Antrose ir trečiose lenktynėse L.Armonas nefinišavo. Bendroje įskaitoje L.Armonas surinko 71 tašką ir šiame etape buvo 11-as.

Nugalėjo slovakas Marianas Jungas su 1000 tšk. Jis laimėjo pirmąsias lenktynes, o kitas dvejas lenktynes baigė antras. Antrą vietą užėmė bulgaras Milenas Marinovas (694), trečią – estas Erko Aabramsas (625).

L.Armonas taip pat gavo 5 įskaitinius pasaulio čempionato taškus. Po 2 etapų jis bendroje įskaitoje yra 15-as. Lyderiauja po 35 tšk. turintys E.Aabramsas ir M.Jungas. Šių metų sezone yra numatyti dar du etapai Čekijoje ir Italijoje.