Kurtinaitis: „Esu patenkintas, kad bent vyksta Eurolygos sezonas“

Maskvos srities „Chimki“ treneris Rimas Kurtinaitis šiame sezone Eurolygoje po keturių turų dar nešventė pergalės, bet jis turi kuo džiaugtis.

Treneris yra patenkintas vien dėl to, jog Eurolygos sezonas vyksta ir komandos gali žaisti.

„Eurolyga liepė mums žaisti ir mes turėjome pasikviesti tris krepšininkus iš antrosios komandos. Jiems tai bus naudinga patirtis.

Mums tikrasis sezonas prasidės kitą savaitę, bet ir tada ne viskas bus gerai, nes kiti krepšininkai yra ilgai nesitreniravę. Pavyzdžiui, Jovičius be krepšinio yra du mėnesius. Bus panašus jausmas, lyg būsime grįžę po vasaros atostogų.

Tačiau esu patenkintas, kad sezonas vyksta ir mes žaidžiame krepšinį. Tai yra daug geriau nei anksčiau užbaigti sezoną, kaip buvo praėjusį pavasarį“, – sakė R.Kurtinaitis.

„Chimki“ komanda sezoną pradėjo keturiais pralaimėjimais, ji praėjusį vakarą nusileido Vitorijos „Baskonia“ klubui.

„Antradienį mes su septyniais krepšininkais žaidėme prieš „Real“, šį vakarą prieš rungtynes nugaros traumą patyrė Monia ir vėl vertėmės su septyniais žaidėjais. Jerebko žaidė 40 minučių, Zaytsevas 39:30 minučių. Neįmanoma žaisti dvejas Eurolygos rungtynes per tris dienas su septyniais žaidėjais. Ką aš pasakysiu krepšininkams?“, – kalbėjo specialistas.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų