Vilerbano ASVEL (12/14) komanda prieš išvyką į Kauną patiesė Eurolygos favoritus ir pratęsė pergalių seriją iki šešių. Prancūzijos klubas svečiuose 76:69 (19:15, 15:20, 20:19, 22:15) palaužė Šarūno Jasikevičiaus treniruojamus „Barcelona“ (18/8) krepšininkus.

Nugalėtojams Norrisas Cole’as surinko 21 tašką.

Brandonas Daviesas pralaimėjusiems pelnė 19 taškų, Nikola Mirotičius surinko 19.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus, bet tada ASVEL pelnė pirmuosius keturis ketvirtojo kėlinio taškus ir prancūzai per likusį žaidimo laiką neatsiliko.

Likus žaisti 37 sekundėms Norrisas Cole’as realizavo abu baudų metimus, taip didindamas skirtumą iki penkių taškų.

Po to N.Mirotičius buvo netikslus iš toli, o kitoje atakoje nesportinę pražangą užsidirbusi „Barcelona“ palaidojo šansus išsigelbėti.

„Žalgiris“ namuose ASVEL komandą priims antradienį.

„Barcelona“: B. Daviesas 22, N. Mirotičius 19, C. Higginsas 9 taškai.

ASVEL: N. Cole'as 21, D. Lighty, M. Fallas ir W. Howard po 13 taškų.