Ko tikėtis iš „Žalgirio“ – „Darussafakos“ rungtynių?

Kauno „Žalgiris“ mėgins nubraukti praėjusios savaitės košmarą Eurolygoje duodamas gerą kovą turkų Stambulo „Darussafaka“ ekipai, treniruojamai garsiojo Davido Blatto. Pagrindinius dvikovos akcentus sudėliojo ir tv3.lt prognozę išsakė krepšinio apžvalgininkas ir „Viasat Sport Baltic“ komentatorius Vaidas Čeponis.

Eurolygos transliacijas tiesiogiai galima stebėti internetu per įvarius išmaniuosius įrenginius ir kompiuteryje videotransliacijų internetu platformoje www.viaplay.lt. Eurolygos rungtynes taip pat rodo ir kanalas „Viasat Sport Baltic“. Rungtynių pradžia 19.00 val.

„Darussafaka“ savo žaidimu stiliumi labai panaši į „Maccabi“. Tai komanda, kuri savo puolimą grindžia žaidimu vienas prieš vieną. Galima išskirti tris pagrindinius krepšininkus, kurie puikiai žaidžia vienas prieš vieną, yra greiti, aštrūs. Tai – Jamesas Andersonas, Bradas Wanamakeris ir Scottie Wilbekinas. Svarbu bus juos uždengti.

„Darussafaka“ kita vertus neturi pajėgių vidurio puolėjų. Truputį keista, kad komanda turinti per 30 mln. eurų biudžetą įsigijo puikius antrosios linijos žaidėjus, bet vidurio puolėjai yra silpnoji grandis. Kol kas traumuotas Semihas Erdenas ir tik dėl tos priežasties „Darussafaka“ yra paskutinė komanda pagal atšokusius kamuolius. Mažai į kovą dėl kamuolių įsitraukia ir gynėjai.

Gerai meta dvitaškius ir baudas, bet kartais piktnaudžiauja individualiais veiksmais. J. Andersonui ir B. Wanamakeriui treneris Davidas Blattas leidžia praktiškai viską. Jie kartais meta per rankas, iš nepatogių padėčių, yra ir chaoso“, - gvildeno būsimus žalgiriečių varžovus V. Čeponis.

Kauniečiai šį Eurolygos sezoną iškovojo pergalę ir patyrė tris pralaimėjimus, o svečiai iš Stambulo turi po dvi pergales ir du pralaimėjimus.

Kalbėdamas apie „Žalgirį“ krepšinio apžvalgininkas atkreipė dėmesį į tą pačią bėdą, kuri kamavo Kauno komandą pastaruosius sezonus: „Nepataikome iš toli, nors džiaugėmės, kad „Žalgiris“ įsigijo A. Milaknį ir K. Pangosą. Jie neblizga. Reikia balanso ir daugiau kamuolių įkišti puolėjams, ypač Antanui Kavaliauskui, kuris gali per jėgą laužti ir daryti taškus iš po krepšio.“

REKLAMA

Daugiau apie „Žalgirio“ bėdas, neatpažįstamą Renaldą Seibutį ir tris krepšininkus, kuriuos galima pagirti – vaizdo interviu.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų