Australijos futbolo federacija (FFA) praneša, jog su buvusia „Manchester United“ ir Anglijos rinktinės žvaigžde Davidu Beckhamu vedamos derybos dėl jo rungtyniavimo Australijos „A-League“ pirmenybėse.

Los Andželo „Galaxy“ klubas, kuriame 37-erių anglas rungtyniavo pastaruosius trejus metus, pasibaigus JAV MLS lygos sezonui yra nusiteikęs futbolininką išleisti į Australiją. Natūralu - saugo sutartis su amerikiečių klubu neteks galios kitų metų gruodžio 31 dieną, todėl norima išvengti futbolininko išvykimo be jokio perėjimo mokesčio ir uždirbti bent keletą milijonų eurų (transfermarkt.de duomenimis, D.Beckhamo vertė žaidėjų rinkoje šiuo metu siekia apie 3,5 milijono eurų).

„Tai, kad Davidas Beckhamas neatmeta galimybės žaisti Australijoje tik įrodo, kiek patrauklus per pastaruosius metus tapo “A-League„ čempionatas.“ - penktadienį spaudos konferencijoje Melburne kalbėjo vienas FFA atstovų.

„Beckhamas - superžvaigždė, kuri Australijos “A-League„ čempionate, kartu su Alessandro Del Piero, Emiliu Heskey ir Shinji Ono, į stadionus pritrauktų minias futbolo gerbėjų. Kol kas susitarimas, jog Beckhamas žais pas mus - tik preliminarus.“


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų