Jau ketvirtosiose Anglijos futbolo čempionato rungtynėse iš eilės pergalės negalintis iškovoti "Liverpool" klubas pirmadienį paskutinį XXIII turo susitikimą namuose su Birmingemo "Aston Villa" ekipa baigė lygiosiomis 2:2 (1:0).

Po šių rungtynių abi vienuolikės turi po 40 taškų ir dvidešimties komandų turnyre dalijasi penktą-šeštą vietas.

Aikštės šeimininkai pirmavo po tikslaus Yossio Benayouno (19 min.) smūgio, tačiau svečiai antrajame kėlinyje per tris minutes po Marlono Harewoodo (69 min.) ir Fabio Aurelio (72 min. į savo vartus) įvarčių išsiveržė į priekį.

Išlyginamąjį įvartį susitikimo pabaigoje pelnė tik nuo 80-os minutės žaidęs Peteris Crouchas (88 min.).

Čempionate pirmauja "Manchester United" ir Londono "Arsenal" (po 54 tšk.) komandos, lenkiančios Londono "Chelsea" (50 taškų) ekipą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

20."Derby County`      23  1  4 18  11:50   7

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas - 17 įvarčių - Cristiano Ronaldo ("Manchester United").