Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
geriau buti blogiausiais Eurolygoje nei joje is viso nebuti, o butent tai ir buvo pranasaujama dar visai nesenai, per krizes ikarsti. ir siaip argi nematome: treneriai, zaidejai yra surinkti pagal mazesne uz minimalia programa. Jeigu pernai pavasari kas nors pasakytu, kad Zalgiris zais su vos vienu legionieriumi, treneriu taps Krapikas, Salenga bus pagrindiniu ramsciu puolime, o izaidejais bus tik Janavicius ir... Alijevas, net dabartiniai pasiekimai atrodytu kaip tolima svajone. Praktiskai vos vieno gero gynejo mums pritruko iki 2:2 rezultato zaidziant pries pagrindinius varzovus sveciuose, todel neskubekime verkti, nes gali buti ir zymiai blogiau.
Grybai jie totalus, kraunasi nuo visu is eiles, o dar Krapikas bando gudru vaidint ir sako, kad nieko neprarasta:) juokadarys!
Kowno Žalgrybis - blogesnis už prancūzus.Tuo viskas pasakyta.LAUK IŠ EUROLYGOS, KOWNO KAIMO KAPELA.GĖDA tarptautiniu mastu.
nevykeliai jie, nera ko ir noret!
nevykeliai jie, nera ko ir noret!
jega..pas mus kaimelyje tai graziu vyru ne daug, tai bent per koki interneta viesoje bibliotekoje nemokamai prisedus pasiziuriu..sitas rolandas tai jegele..azerbaidzanietiskas kraujas..prisimenu, kai mus dar tarybiniais laikais is mesos kombinato komandiruoten veze i baku, tai va sita nuotrauka ir suzadino visa jaunystes nostalgija
Dazniausiai neskaitau straipsniu apie sporta, bet visada del vaikynu fotkiu pasiziuriu. Sitas nerealiai grazus;))
Galetumet dazniau tokiu idet ;)

Skaitomiausios naujienos




Į viršų