Kaune ilgąjį savaitgalį į kovą stos dviračių kroso mėgėjai

 Viešoji įstaiga „Dviratai“ jau penktus metus organizuojantys dviratininkų varžybas Kauno regione kviečia į tradicines „Kauno MTB XC taurės“ varžybas, kurios gegužės 1-3 dieną vyks Kleboniškyje, Narėpuose ir Kulautuvoje, kalnų dviratininkų pamėgtose trasose.

„Šios daugiadienės MTB varžybos rengiamos antrą kartą. Po praėjusių metų dalyviai buvo patenkinti tokiu varžybų formatu, todėl nusprendėme prie jo likti ir šiemet. Kiekvieno etapo nugalėtojai bus apdovanoti medaliais, o varžybų nugalėtojams bus įteiktos ir specialios nugalėtojų taurės“ – pasakojo šio renginio organizatorius Linas Vainius

„Kauno MTB XC taurės“ kalnų dviračių kroso varžybas sudarys trys etapai. Pirmasis iš jų beveik 8 km asmeninės lenktynės laikui Kleboniškių trasoje.

„Asmeninių lenktynių laikui trasa techniška, su skirtingo sunkumo įkalnėmis ir greitais nusileidimais. Ji dėl siaurų takelių net nelabai tinkama grupinėms lenktynėms. Ją smagiai pravažiuos tiek paprasti dviračių mėgėjai, tiek įvairaus amžiaus sportininkai. Dalyviai, sieksiantis gerų rezultatų pirmame etape, turės parodyti visus savo kaip kalnų dviratininko sugebėjimus.

REKLAMA

Dalyviai šioje distancijoje į trasą bus išleidžiami kas minutę po vieną, o likusių dviejų etapų starto pozicija priklausys būtent nuo pirmojo etapo rezultatų. Antro ir trečio etapo trasos taip pat techniškos ir įdomios, bet yra ir gerų vietų lenkimams“ – sakė L.Vainius

Prieš paskutinio etapo startą trumpąją 2 km trasos dalį pakviesime įveikti ir mažuosius 7-12 metų mūsų dalyvius.

Išankstinė dalyvių registracija vykdoma iki balandžio 29 dienos 24 val, o pirmojo etapo startas gegužės pirmą dieną, 13 val. Kleboniškyje.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų