Kinijoje vykstančiose II-ose jaunimo (iki 18 metų) vasaros olimpinėse žaidynėse sekmadienį kanojininkų sprinto rungties sidabrą pelnė Vadimas Korobovas.

Lietuvos sportininkas finale distanciją įveikė per 2 minutes 01,407 sekundės bei atsiliko nuo čempionu tapusio Moldovos kanojininko Sergejaus Tarnovščio (1:57,688).

Bronzos apdovanojimu tarp 15 rungties dalyvių tenkinosi mažąjį finalą laimėjęs čekas Krystofas Hajekas (1:52,211), o ketvirtas liko Arturas Gulijevas (1:55,560).

Iš viso Nandzingo olimpiadoje jaunieji Lietuvos sportininkai jau iškovojo 6 medalius - po 2 aukso, sidabro ir bronzos.