Savaitgalį Portugalijoje vykusiame 2016 metų trečiajame pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo taurės etape dalyvavo ir kanojininkas Jevgenijus Šuklinas.

Sekmadienį vyrų 200 m rungties finale Lietuvos atstovas distanciją įveikė per 40,060 sekundės, ir aplenkęs penkis varžovus iš Ispanijos, Irano, Portugalijos, Kanados bei Prancūzijos, užėmė ketvirtą vietą.

Aukso medalis sprinto rungtyje atiteko finalą laimėjusiam varžybų šeimininkui Helderiui Silvai (39,188 sek.), sidabrą pelnė kinas Qiangas Li (39,516 sek.), o bronza tenkinosi lenkas Michalas Lubniewskis (39,932 sek.).

Kanojininko Jevgenijaus Šuklino rezultatas viename iš šios rungties atrankos plaukimų buvo ketvirtas (43,332 sek.), o pirmajame pusfinalio plaukime - trečias (42,544 sekundės).