Kalnų Karabacho kare žuvo jaunas futbolininkas

Jerevano „Lokomotiv“ klubas patvirtino, kad Kalnų Karabacho kare žuvo vos 18-os metų komandos futbolininkas Erikas Sarijanas.

„Erikas herojiškai žuvo aršiame mūšyje ties Armėnijos ir Azerbaidžano siena. „Lokomotiv“ klubas nori išreikšti gilų liūdesį ir palaikymą Eriko šeimai bei draugams. Mes nugalėsime“, - rašoma „Lokomotiv“ klubo pranešime.

E.Sarijanas pastaruoju metu atstovavo „Lokomotiv“ 18-mečių komandai.

Primename, kad portalas tv3.lt anksčiau rašė, kad Armėnijos ir Azerbaidžano pajėgos tęsia kautynes dėl ginčijamo Kalnų Karabacho regiono kontrolės, ignoruodami pasaulio ir regiono galybių raginimus laikytis praėjusią savaitę paskelbtų paliaubų.

Remiantis abiejų šalių paviešinta daline informacija apie aukas, daugiau nei prieš dvi savaites atsinaujinęs konfliktas pražudė jau daugiau nei 600 žmonių, įskaitant 73 civilius gyventojus.

Etninių armėnų kontroliuojamas Kalnų Karabachas atsiskyrė nuo Azerbaidžano per niokojantį karą, kilusį 10-ojo dešimtmečio pabaigoje, suirus Sovietų Sąjungai.

Tačiau Baku niekada neslėpė savo noro susigrąžinti šio anklavo kontrolę, o armėnų separatistų paskelbtos nepriklausomybės nepripažįsta jokia valstybė, net ir Armėnija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų