Dvidešimt ketvirtą pergalę 39-ose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo ir į trečią vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje pakilo Toronto „Raptors“ klubas su Jonu Valančiūnu.

Šeštadienį svečiuose, stebint 14,1 tūkst. žiūrovų, Toronto krepšininkai 108:95 (25:26, 32:18, 18:25, 33:26) nugalėjo Rytų konferencijos autsaiderę Filadelfijos „76ers“ (4 pergalės ir 35 pralaimėjimai) komandą bei iškovojo trečią pergalę iš eilės.

Susitikimą starto penkete pradėjęs lietuvis pelnė 17 taškų, atkovojo 9 (3 – puolime) ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 varžovų metimus, kartą suklydo bei prasižengė 3 sykius. Per 29 žaidimo minutes (28:52) J. Valančiūnas pataikė 7 dvitaškius iš 10 ir realizavo 3 baudų metimus iš 5.

25 taškus į arenos šeimininkų krepšį įmetė Kyle'as Lowry'is, 19 – DeMaras DeRozanas, 16 – Terrence'as Rossas, 11 – Patrickas Pattersonas, 9 – Cory'is Josephas.

Pralaimėjusiųjų gretose sėkmingiausiai žaidė Ishas Smithas (28 tšk.), Jahlilas Okaforas (19 tšk.), Carlas landry's (11 tšk.) bei Hollis Thompsonas (8 taškai).

Tai buvo vienuoliktoji „Raptors“ krepšininkų pergalė tarpusavio mačuose reguliariajame sezone iš eilės. Paskutinį kartą „76ers“ ekipa šventė pergalę 108:101 po pratęsimo tarpusavio dvikovose tik 2013 metų sausio 19 dieną savo aikštėje.

Beje, „Raptors“ krepšininkai laimi jau 17 rungtynių iš eilės, kuriose varžovai neįmeta į jų krepšį 100 taškų.

Kitas NBA lygos reguliariojo sezono rungtynes Toronto klubas trečiadienį namuose žais Orlando „Magic“ ekipa.