Jonas Valančiūnas skyrė stipendiją jauniesiems krepšininkams

 Nacionalinės Šiaurės Amerikos krepšinio asociacijos (NBA) Toronto „Raptors“ klube rungtyniaujantis Jonas Valančiūnas nepamiršta jį išugdžiusios Vilniaus krepšinio mokyklos (VKM). Krepšininkas įsteigė stipendiją berniuko skyriaus krepšininkams.

Du mokyklos auklėtinius, kurie pasidalins stipendiją, išrinko VKM treneriai. Buvo atsižvelgta į kelis kriterijus – pavyzdingą elgesį, reikalingą paramą ir gabumus. Šiais metais Jono Valančiūno stipendiją pasidalins trenerio Vytauto Poteliūno auklėtinis Justas Pūkšta (2003 m. gim.) ir Erikas Drenaitis (1998 m. gim.), kurį treniruoja Ona Dindaitė-Mukienė.

Šie mokyklos krepšininkai, kartu su treneriais apsilankys sportinių prekių parduotuvėje ir skirtą stipendiją išleis reikalingo inventoriaus įsigyjimui.

Ši stipendija – tai J. Valančiūno iniciatyva, kuria krepšininkas atsisuka į jaunuosius žaidėjus ir palaiko ryšį su mokykla, kurioje jis žengė pirmuosius žingsnius link karjeros aukštumų.

„Džiaugiamės, kad Jonas nepamiršta mokyklos ir kreipia dėmesį į jaunuosius krepšininkus, smagu gauti žinomo krepšininko stipendiją“, – iniciatyvą vertina VKM direktorius Šarūnas Sakalauskas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų