Jonas Kazlauskas ištarė „ačiū“ dviems rinktinės kandidatams VIDEO: trenerio ir Manto Kalniečio komentarai

Sekmadienio rytą vyriausiasis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Jonas Kazlauskas padėkojo dviems žaidėjams už pastangas treniruotėse ir kontrolinėse rungtynėse.

Su rinktine atsisveikino kitą sezoną Vilniaus „Lietuvos ryto“ komandoje žaisiantys Rokas Giedraitis ir Marius Runkauskas.

„Abu žaidėjai nesitikėjo būti įtraukti į kandidatų sąrašą. Nesigailiu, jog juos pakviečiau. R. Giedraitis yra labai jaunas ir jam viskas prieš akis. Tačiau jis dėmesį turi skirti savo kūnui, kuris šiuo metu yra jo didžiausia problema. Jam reikia šiek tiek užsiauginti raumenų, kad kiti jo neapstumdytų. Marius (Runkauskas, - red. past.) pradžioje jautėsi nedrąsiai, galvojo, jog kažkur ne ten pateko“, - sakė žurnalistams treneris.

Pasiruošimą Europos čempionatui tęs šie žaidėjai: Jonas Mačiulis, Artūras Milaknis, Domantas Sabonis, Renaldas Seibutis ir Jonas Valančiūnas, Deividas Gailius, Artūras Gudaitis, Adas Juškevičius, Žygimantas Janavičius, Paulius Jankūnas, Robertas Javtokas, Antanas Kavaliauskas, Mantas Kalnietis, Mindaugas Kuzminskas, Lukas Lekavičius,.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų