29
Milano „AX Armani“ – Kauno „Žalgiris“ 62:94 (nuotr. SCANPIX)

Kauno „Žalgiris“ surengė įspūdingą pasirodymą Milane. Žalgiriečiai Eurolygos rungtynėse ketvirtadienį 32 taškų skirtumu sutriuškino dviejų Lietuvos rinktinės krepšininkų – Artūro Gudaičio ir Manto Kalniečio – atstovaujamą vietos „AX Armani“. Kauniečiai nugalėjo 94:62 (25:20, 25:11, 20:10, 24:21).

29

Statistika

„Žalgiris“ pataikė 13 tritaškių iš 20-ies (65 procentai), „AX Armani“ – septynis iš 31 (23 proc.). Žalgiriečiai atliko 23, Milano krepšininkai – devynis rezultatyvius perdavimus.

„AX Armani“ M. Kalnietis pelnė septynis taškus, A. Gudaitis nepasižymėjo.

„AX Armani“: Andrew Goudelockas 13, Jordanas Theodore’as 11.

„Žalgiris“: Paulius Jankūnas 13 (5/8 dvitaškių), Kevinas Pangosas 12 (5 atkovoti kamuoliai, 5 rezultatyvūs perdavimai), Brandonas Daviesas 12, Axelis Toupane’as 11 (7/8 baudų, 5 atk. kam.), Artūras Milaknis 11, Edgaras Ulanovas 10.

Ketvirtasis kėlinys

Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Žalgiriečiai ketvirtį laimėjo 24:21, rungtynes – 94:62.

Trečiasis kėlinys

„Žalgiris“ Eurolygoje seniai nepirmavo tokiu skirtumu – 70:41 po trijų kėlinių.

„AX Armani“ buvo sumažinusi skirtumą iki 14-os taškų (39:53), bet žalgiriečiai bemat vėl trūktelėjo į priekį – 66:41.

Antrasis kėlinys

„Tikimės laimėti visas rungtynes ir sunkiai kaunamės, šiandien ypač. Mėgaujamės kietai gindamiesi. Tačiau po pertraukos negalime atsipalaiduoti, nes Milano komanda gera, turinti individualiai stiprių žaidėjų“, – po dviejų kėlinių kalbėjo E. Ulanovas.

Svečiai kėlinį laimėjo 25:11, o po pusės rungtynių pirmavo 50:31.

Antrajame ketvirtyje „Žalgiris“ dominavo ir vis didino persvarą.

Pirmasis kėlinys

Ketvirtį „Žalgiris“ baigė spurtu 9:0. Tritaškį su sirena pataikė Edgaras Ulanovas (25:20).

Kėlinio pabaigoje Eurolygoje su Kauno komandos marškinėliais debiutavo traumą išsigydęs amerikietis Dee Bostas.

„Žalgiris“ spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį (9:8).

Šeimininkai rungtynes pradėjo sėkmingomis atakomis ir pirmavo 8:2.

„AX Armani“ lietuviai nuo pirmųjų minučių nestartavo.

„Žalgiris“ rungtynes pradėjo tokiu starto penketu: Visilije Micičius, Kevinas Pangosas, Artūras Milaknis, Paulius Jankūnas, Brandonas Daviesas.