JBR: naujokas Vilniuje, lemiama kova ir karo lauko ligoninė

Portalas tv3.lt su savo lankytojais dalinasi dar vienos krepšinio laidos, skirtos Vilniaus krepšiniui, „Juodai Balti Raudoni“ serija.

Laidos vedėja Sigita Belickaitė ir svečiai Ervinas Kvitkauskas bei Rūtenis Paulauskas šį kartą aptarė „Ryto“ naujoką, 211 cm ūgio 32-ejų metų vidurio puolėjas Keithą Bensoną.

„Rytui“ reikėjo aukšto žmogaus, nes komanda rotacijoje bandė sukti du tikrus aukšaūgius ir vieną pusiau aukštą, todėl tikrai buvo būtinas pastiprinimas“, – sakė R.Paulauskas.

„Kitas dalykas – koks tai atvyksta žaidėjas? Prisimenant jį „Neptūno“ komandoje, įspūdis dvejopas. Žaidėjai, sulaukę tam tikro amžiaus, netampa greitesni, jie tiesiog įgija daugiau patirties. Man atrodo, kad šiam krepšininkui kaip tik ir trūksta greičio, kuris šiandieniniame krepšinyje yra numeris vienas. Greitį reikia labai stipriai realizuoti, nes būsi pirmas taikinys žaidime du prieš du. Kaip visus kitus dalykus apibūdina skautai, tai tikrai neblogas žaidėjas, turintis tvirtą kūną, aukštas, galintis kovoti dėl kamuolių ir t.t. Tai yra dar vienas rizikingas pirkinys, o jo rezultatą pamatysime netrukus“.

Laidoje taip pat buvo aptartas „Ryto“ jaunimas, laukiama revanšinė kova prieš Rygos VEF ir kitos aktualios temos.


Rašyti komentarą...
A
Aiškiaregis
2020-12-21 14:16:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kam pirkti medžius užsienyje, jeigu tokių tipo lydeka užtenka ir Lietuvoje? Ar tik babkių nepraplauna rytas? kaip buvo rytas bedvasė ,,komanda" taip ir liks.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų