Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Nei sportinio ,nei jokio kitokio padoraus elgesio ir Vakarų jau nebėrs
Taip visada ir buna kai silpni pamato stipresni toks gyvenimas sunku susitaikyti kad esi daug silpnesnis....
Kvaila antraštė. Nei provokacijos, nei įsiūčio nebuvo. Save ir tiesą gerbiantis žurnalistas pacituotų abi puses, kaip tai padarė "sport-express"; bet, matyt, skandalinga antraštė jums svarbiau už tiesą.
nu idiotai, negali gyvent neikande
Atrodė, kad galėjo čiuožti dar tiek pat.
Gal tuomet dirbtinis intelektas?
tai ne jis sakys kad susivariau dopingo bet dar nėra priemonių tokiai dopingo rūšiai aptikti. Manau jis po antidopingo inspekcijos taikiniu ir metų bėgyje paaiškės kokia tai meldonijaus rūšis ;)
@xxL Pavydėk tyliai fašisto liekana
@Nesveikas Nesveikas - čia tavo vardas ar gydytojo apie tave pasakytas verdiktas? Kaip tik vata taip debilas :)))) fašistai šiuo metu gyvena kremliuje (net hitlerio kepurę savo satnistinėje šventykloje altoriuje saugo), bet ne tie kurie fašistus fašistais vadina. Eik gydytis nes panašu kad tikrai esi Nesveikas :)
Taip, rusai tikri "šaunuoliai", labai nusistatę prieš dopingą. Taip nusistatę, kad net su savo šalies vėliava dalyvauti olimpiadoje negali.
Apsiderge amerikonai....
@WC galėsi apie tai spręsti tik po to kai šveicarai išsamiai patyrinės šito ruso kraują ir šlapimą. žinant kad kacapams sportas neatsiejama politikos dalis ir žinant dopingo pasiekimus manau dėmesį antidopingo inspektoriai tikrai atkreips. Jei aptiks atims medalį ir diskvalifikuos.
Šaunuolis rusas, tikras kovotojas, dar sugeba atmušti įžeidinėjimus. Amerikiečių žurnalistė turėtu savus paspausti, neliečiamuosius, o noras išmušti iš pusiausviro varžovus nedaro jai garbės - tai nesportiškas elgesys.
@Kazimieras Kazimieras, už ką taip rusus myli, už 500 rublių?
@xxL O tu matyt nuo neapikantos paskutines plaukus nuo galvos nurovei
@Kazimieras Molodec Bolsunov,tak I dalse
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų