"Isstenejo" pergale? Reikejo zodyne pasitikrint zodzio prasme.
nu jo teisybe isstenejo...
Isstenejo pergale.Koks kretinas sugalvojo sia antraste.
ispanai atvare kaip ir turi buti-jokio nuovargio-tik ryztas,o musu myzniai mekens kad buvo pavarge.tphu.nors siaip as buvau uz usa.
Tikrai, kad nieko. Aš manau, kad ispanai buvo taip įsiaudrinę, kad pamiršo, ką ir kaip reikia žaisti. Techninių pražangų paskutinėmis finalo minutėmis niekas nenori, bet kaip kitaip sustabdyti juos? Kitąkart ispanai įvertins, ką reiškia šaltas protas.
Aišku. Kiek matau 111:104 buvo ir taip 7 taškų persvara, be to pražanga tik paskutinę minutę buvo, tai gal ir nieko.
atleiskit, kas galvojat kitaip. bet tai mano nuomonė.
Nieko ten nesmarkiai. JAV ir taip pranašumą turėjo, kurio net nesvajojo išleist iš rankų. Aišku, techninėmis pražangomis jie dar labiau priartėjo prie aukso. Bet tai nieko nekeitė, nes JAV rinktinė visas rungtynes atidirbo.
Jau į besivaipančius Gasolį ir Rubio buvo šlykštu žiūrėt. Jie ten daugiau š rito, nei dirbo rungtynių pabaigoj. Būtų norėję, būtų sustabdę ir JAV žvaigždes, ir nežvaigždes. O jie tikėjosi teisėjų malonės. Nesulaukė.
Ar labai smarkiai tas Brazauskas prisidėjo prie JAV pergalės? Nežiūrėjau tų rungtynių, nes ir taip žinojau, kad JAV laimės. Taškų skirtumas tai 11, kažin ar ta pražanga daug ką reiškė? Nemanau. Nors gal ir klystu.