Dar vieną užtikrintą pergalę Europos čempionate iškovojo Lietuvos jaunučių rinktinė. Tomo Purlio auklėtiniai A grupės rungtynėse 92:46 (25:20, 33:5, 19:14, 15:7) nugalėjo Izraelio ekipą.

Lietuviai rungtynėse dominavo nuo pat susitikimo pradžios ir per antrąjį kėlinį praleidę tik penkis taškus, įpusėjus rungtynėms jau turėjo 33-ių taškų persvarą (58:25).

Vaizdas aikštelėje po ilgosios pertraukos nepasikeitė: lietuviai dar labiau padidino pranašumą ir iškovojo užtikrintą pergalę.

Pirmose grupės rungtynėse lietuviai 84:50 nugalėjo Juodkalniją, o vakar 105:55 nepaliko vilčių Slovėnijos rinktinei. Turnyro aštuntfinalyje šešiolikmečiai susitiks su ketvirtą vietą B grupėje užėmusia komanda, kuri paaiškės po vakare vyksiančių rungtynių.

Lietuva: M.Repšys 18 tšk., H.Pivorius 13 tšk., E.Butkus 12 tšk., T.Tubelis 11 tšk., Ą.Tubelis 8 tšk.

Izraelis: S.Zilbershlagas 12 tšk., N.Dovratas 10 tšk., R.Paretsky 8 tšk.