Absoliutus Lietuvos krepšinio lygos (LKL) 17-os Žvaigždžių dienos rinkimų nugalėtojas Jonas Valančiūnas tvirtina, kad Šiauliuose kovo 12 dieną vyksiančioje šventėje su kitais geriausiais krepšininkais padarys tikrą šou.

„Darau darbą kurį geriausia moku – žaidžiu krepšinį. Stengiuosi, žmonėms patinka, todėl ir išrinko“, – kukliai apie save kalbėjo J. Valančiūnas. Pirmadienį Vilniuje surengtoje spaudos konferencijoje jis negalėjo pasakyti kuo būtent patinka sirgaliams.

Ne toks gražus kaip Jonas

„Negalėčiau pasakyti, kodėl patinku. Tiesiog stengiuosi nedaryti nesąmonių“, – aiškino Vilniaus „Lietuvos ryto“ vidurio puolėjas, atstovausiantis „Lietuvių“ ekipą LKL „Žvaigždžių dienoje“. NKL, Regionininės lygos ir Moksleivių lygos žvaigždžių dienose per karjerą dalyvavęs 18 metų 210 cm ūgio krepšininkas  tikino, kad Šiauliuose padarys šou žiūrovams. „To iš mūsų ir tikisi“, – kalbėjo jis.

J. Valančiūno oponentas iš „Time Team“ komandos Marcusas Brownas tvirtino, kad rinkimai atspindėjo sirgalių norus pamatyti krepšininkus, kurių įgūdžiai jiems labiausiai patinka. Anot „Žalgirio“ snaiperio, J. Valančiūnas – įspūdingų duomenų talentingas krepšininkas. „Tiesa ne toks gražus kaip aš“, – juokėsi M. Brownas.

REKLAMA

Priešiškumo nebus

Legionierius pripažino, kad į LKL „Žvaigždžių dienos“ rungtynes žiūri ne kaip į pokštą. „Jeigu jau žengi į aikštę, norisi kovoti. Bus kova, – žadėjo jis. – Kovosime prieš „Lietuvius“, bet pagal komandų starto sudėtis atrodo, kad aikštėje vėl virs tradicinė kova tarp „Žalgirio“ ir „Lietuvos ryto“ žaidėjų.“

J. Valančiūnas netruko paneigti faktą, kad savo komandoje perdavimus atlikinės tik Simui Jasaičiui: „Visai nesvarbu, ar tu iš „Žalgirio“ ar iš „Lietuvos ryto“. Aikštėje priešiškumo tikrai vieni kitiems nejausime.“

Naujas konkursas – trijulės

Pirmadienį paaiškėjo galutinės Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žvaigždžių komandų sudėtys. Kovo 12 dieną Šiauliuose vyksiančioje krepšinio šventėje be tradicinėmis tapusių rungtynių „Lietuviai“ – „Time Time“ žiūrovai taip pat pamatys LKL snaiperio ir LKL Oro karaliaus konkursus.

Šių dalyviai turėtų paaiškėti artimiausiomis dienomis. Konkursų nugalėtojams ir naudingiausiam rungtynių žaidėjui atiteks tradicinis prizas – 4000 litų. Organizatoriai žada pristatyti dar vieną – trijulių konkursą. Savo rankos taiklumą čia išmėgins iš LKL žaidėjo, Lietuvos moterų krepšinio lygos žaidėjos ir žinomo asmens sudarytos trijulės.

Į Šiaulius LKL „Žvaigždžių diena“ grįžta po metų pertraukos. „Tikime, kad šis renginys bus visomis prasmėmis stipresnis nei pernai“, – teigė LKL direktorius Jonas Gilys. Anot organizatorių, jau parduota trečdalis bilietų į krepšinio šventę. Bilietų kainos svyruoja nuo 20 iki 64 litų.

Šiauliuose vyksiančioje dienos šventėje „Lietuvių“ komandai vadovaus treneris Antanas Sireika, o „Legionierių“ – Aleksandras Trifunovičius.

„Lietuvių“ startinis penketas:

Mantas Kalnietis („Žalgiris“), Martynas Pocius („Žalgiris“), Simas Jasaitis („Lietuvos rytas“), Paulius Jankūnas („Žalgiris“), Jonas Valančiūnas („Lietuvos rytas“).

Atsarginiai žaidėjai:

Aurimas Kieža („Juventus“), Vaidotas Volkus („Techasas“), Mindaugas Kuzminskas („Žalgiris“), Martynas Gecevičius („Lietuvos rytas“), Arvydas Šikšnius („Perlas“), Adas Juškevičius („Rūdupis“), Vytautas Šarakauskas („Šiauliai“).

REKLAMA

„Legionierių“ startinis penketas:

Khalidas EL-Aminas („Lietuvos rytas“), Marcusas Brownas („Žalgiris“), Bradas Newley („Lietuvos rytas“),Travisas Watsonas („Žalgiris“), Milko Bjelica („Lietuvos rytas“).


Rašyti komentarą...
o
odeta
2012-08-06 19:42:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Esu normali,paprasta panelė.Mokykloje sekasi gan prastai ir ne kaip sutariu su klasiok em.Aš savaitgalius leidžiu viena,dabar juk vasara,išvis...Be galo noriu praplesti draugų ratą,bent jau susirasti tikrą draugę,su kuria galėčiau eiti ,,pašlifuoti gatvių,kavinių, parduotuviu'',eiti pasitūsint,pašneket apie viską...Aš taip norėčiau nulėkti su draugais prie ežero,išgerti alaus - juk paauglystė taip ir pasibaigs.Niekas nekviečia į miestą,ar į tūsą.Jaučiuosi vieniša.Nei vienos draugės.Niekaip negaliu susirasti paprastu draugiu... Jeigu jus irgi neturit draugiu,arba turit,bet norisi geresniu tai rašykit man 863103700
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų