Jonavos sporto arenoje sekmadienio vakarą susirinkę krepšinio mylėtojai tapo istorinio įvykio liudininkais – šio miesto komanda pirmą kartą istorijoje laimėjo „Betsafe-LKL“ rungtynes.

Su trenksmu pergalių sąskaitą atsidariusi Jonavos „Cbet“ (1-1) ekipa namuose 85:63 (20:11, 26:12, 22:24, 17:16) sutriuškino Alytaus „Dzūkijos“ (1-2) krepšininkus.

Virginijaus Šeškaus kariauna pamatus pergalei padėjo dar pirmajame kėlinyje, o į priekį ją vedė Kahlilas Thomasas, per 16 minučių pelnęs 18 taškų, atkovojęs 7 atšokusius kamuolius ir surinkęs 24 naudingumo balus.

Jonavos ekipa nuo varžovų atsiplėšė pirmojo kėlinio pabaigoje, kai spurtavo 18:5 ir įgijo dviženklį pranašumą 27:13. „Betsafe-LKL“ debiutantai tuo neapsiribojo ir dar iki pertraukos pradėjo varžovų triuškinimą 44:19.

Svečiai iš Alytaus antroje susitikimo pusėje atsitiesti nesugebėjo. Kelių link varžovų krepšio neradę ir tik minimaliai atsilikimą sumažinę dzūkai buvo priversti susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu.

„Cbet“: Kahlilas Thomasas 18 (7 atk. kam.), Evaldas Šaulys ir Lachlanas Andersonas (7 atk. kam.) po 11, Edvinas Šeškus ir Laimonas Kisielius po 9, Juanas Palaciosas 8 (9 atk. kam.).

„Dzūkija“: Aleksandras Aranitovičius ir Justas Furmanavičius (9 atk. kam.) po 10, Dylanas Frye 9, Vaidas Čepukaitis (7 atk. kam.), Mindaugas Lukauskis ir Joshua Newkirkas po 8.