„Tiketos“ generalinis direktorius Andrius Žiauberis nemano, kad už „Eurobasket 2011 Fan Club“ virtualią narystę 10 litų sumokėjusiems, bet bilietų į norimas 2011 metų Europos krepšinio čempionato rungtynes neįsigijusiems sirgaliams pinigai bus grąžinti.

Pirmadienį prasidėjusi išankstinė bilietų į „Eurobasket 2011“ prekyba sulaukė milžiniško dėmesio. Per šešias valandas „Eurobasket 2011 Fan Club“ narystę už 10 litų išsipirkę sirgaliai išgraibstė visus bilietus į Panevėžyje vyksiančias Lietuvos rinktinės rungtynes. Nespėjusiųjų ar nesugebėjusiųjų įsigyti – minios.

Krepšinio sirgaliai, sumokėję po 10 litų už virtualią narystę „Eurobasket 2011 Fan Club“, tačiau neturėję realios galimybės įsigyti bilietų į pasirinktas krepšinio rungtynes iki oficialios bilietų platinimo pradžios dėl to kreipėsi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir tikisi susigrąžinti pinigus.

„Tiketos“ generalinis direktorius A. Žiauberis tokią galimybę neigia. „Eurobasket 2011 Fan Club“ taisyklėse ir nebuvo garantijų, kad kiekvienas galės įsigyti bilietų ten, kur nori, – balsas.lt komentavo jis. – Tai bendras FIBA Europe, Europos čempionato organizacinio komiteto ir „Tiketos“ produktas. Mes vieni negalime priimti sprendimo, tačiau nemanau, kad sprendimas grąžinti pinigus būtų priimtas.“

REKLAMA

Anot jo, fanų klubas ir toliau gyvuoja, o jo nariai ir toliau turi galimybę įsigyti bilietus į Europos čempionato rungtynes pirmieji. Viešoji prekyba bilietais į „Eurobasket 2011“ prasideda ketvirtadienį 10 valandą ryto. „Nematau, ko mes nevykdome šioje vietoje“, – kalbėjo „Tiketos“ generalinis direktorius.

– Bilietų pardavimo sistemos sutrikimas pirmadienį sukėlė įvairių minčių krepšinio sirgaliams. Kalbama, kad per tas dvi valandas ne viskas buvo skaidru? – paklausėme A. Žiauberį.

– Nežinau, kaip gali būti neskaidriai, kai paskutinis bilietas į Panevėžio arenoje vyksiančias Lietuvos rinktinės rungtynes buvo parduotas pirmadienį tarp 16 ir 17 valandos. Tai yra praėjus šešioms valandoms nuo prekybos pradžios. Ar krepšinio šalyje tai ne normalus dalykas? Per pirmą prekybos valandą gavome virš 2 mln. užklausų, tai ko lietuviai stebisi? Patys dieviname krepšinį, pasitinkame savo rinktinę tūkstantinėmis miniomis ir stebimės, kaip gali taip greitai išpirkti bilietus į Lietuvos rinktinės rungtynes. Žmonės tai tikriausiai interpretuoja nelabai tinkamai...

– Neigiate, kad neva dalis bilietų galėjo nutekėti į juodąją rinką?

– Kur čia juoda rinka? Kodėl žmonės apskritai pradėjo manipuliuoti tolia sąvoka, jeigu susidomėjimas toks didelis. Virš 7 tūkst. fanų klubo narių norėjo bilietų į Lietuva – Ispanija arba Lietuva – Turkija rungtynes. Vienas narys turi galimybę pirkti 4 bilietus. Iš viso reikėtų 28 tūkst. bilietų, o „Cido“ arenoje yra apie 6 tūkst. vietų, iš kurių dalis skirta ir žiniasklaidai... Kuo čia stebėtis? Gerai „Eurobasket 2011“ organizacinio komiteto vadovas Mindaugas Špokas pasakė, kad arenos – ne guminės.


Rašyti komentarą...
V
Vaida69
2011-03-15 13:11:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na neveltui Lietuva krepsinio salis!
Atsakyti
0

2011-03-15 16:34:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
<div class="badCommentText">Komentaras buvo pašalintas dėl neetiško, reklaminio ar įžeidžiančio turinio.</div>
Atsakyti
0

N
Navalike
2011-03-15 16:43:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
ale tai "fanai"", jeigu jiems pagailo tu 10 litu, sunkiai taciau kelis bilietus pavyko uzsiskyti ir nematau cia tragedijos, kad ne visi norintieji juos gavo. Tikra tiesa, sales ne gumines, norinciu daug, paziuresim ir per TV ir nenumirsim, maziau svaidykimes itarinejimais ir busim geresnes nuotaikos.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų