Įspūdingai sužaidęs Paulius Jankūnas: teisėjų požiūrį galime pakeisti tik geru žaidimu

Jei Kauno „Žalgiris“ nebūtų 83:80 nusileidęs Stambulo „Darussafaka“ klubui, Paulių Jankūną nešiotume ant rankų. Puolėjas surinko net 21 tašką, sugriebė 6-is kamuolius, atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų ir iš viso pelnė 36 naudingumo balus.

(67 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kauno „Žalgiris" - Stambulo „Darussafaka"

- Kokios mintys po rungtynių?

- Manau, kad buvo blogos rungtynės, nes tikrai turėjome laimėti. Tam buvo visos galimybės, bet buvome kažkokie tai ar užmigę, ar nesusikaupę... nežinau. Šiandien turbūt daugiausiai šiam sezone mums primetė taškų su pražangomis, daug subaudavom metant tritaškius.

Greitai susirinkdavome komandines pražangas, tada darėm daug kvailų pražangų, daug klaidų. Man atrodo, pirmoje pusėje net 14-ka klaidų padarėm. Net LKL būtų sunku apie kažką šnekėti apie teigiamą rezultatą.

- Kas pasikeitė po pertraukos, kai varžovai perlaužė rungtynes?

- Nežinau, gal pradėjo jie žaisti agresyviau, mes nepridėjome gynyboje. Nežinau, kiek padarėme klaidų antroje pusėje, bet tikriausiai nemažai.

- Ar teisėjai šiandien gerbė „Žalgirį“?

- Žinot, nereikia ieškoti, kad čia teisėjai kalti. Kaip gerbė visada, tas pats lygis ir dabar išlikęs. Mes jį galime pakeisti tik geru žaidimu. Kol kas yra taip, kaip yra ir viskas priklauso nuo mūsų.

- Pats šiandien sužaidėte geras rungtynes, surinkot 36-is naudingumo balus. Ar buvo toks planas per jus rungtyniauti?

- Ne, tokio plano nebuvo, buvo planas atakuoti jų silpnąsias puses, ten, kur turime pranašumą. Taip susiklostė, kad vienas sužaidė geriau, kitas – blogiau.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų