NBA čempionate keturių pralaimėjimų seriją nutraukė Indianos „Pacers“ krepšininkai (10/16), savo aikštėje 116:110 (28:18, 30:29, 30:31, 28:32) įveikę Vašingtono „Wizards“ (14/11) komandą.

„Pacers“ puolėjas Domantas Sabonis vėl atsidūrė dėmesio centre. Jis per 36 žaidimo minutes pelnė 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių. Atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius. Lietuvis pataikė 11 iš 14 dvitaškių, prametė tritaškį ir realizavo visus 8 baudų metimus.

Tai buvo jau 19-asis D. Sabonio dvigubas dublis šį sezoną. Pagal šį rodiklį jis susilygino su Jonu Valančiūnu. Abu lietuviai dabar yra daugiausiai dvigubų dublių šį sezoną NBA surinkę krepšininkai.

„Jis yra stiprios valios žmogus ir šį vakarą net neketino niekam nusileisti. Kartais jam tekdavo patirti nemažai fizinio kontakto ir tai gali kelti nusivylimą, bet Domantas sužaidė vienas geriausių savo rungtynių“, – lietuvį gyrė „Pacers“ treneris Rickas Carlisle'as.

„Wizards“ šiame susitikime pirmavo tik vieną minutę prasidedant pirmam ketvirčiui. Vėliau „Pacers“ persvėrė rezultatą ir kontroliavo situaciją iki mačo pabaigos.

Po šios pergalės Indianos komanda Rytų konferencijoje lieka 13 vietoje.

„Pacers“: Domantas Sabonis 30 (11/14 dvit., 10 atk. kam, 6 rez. perd.), Chrisas LeVertas 19, Malcolmas Brogdonas 17 (8 rez. perd.), Chrisas Duarte 13, Oshae Brissettas 12.

„Wizards“: Bradley Bealas 34 (11/16 dvit.), Kyle'as Kuzma ir Danielis Gaffordas – po 14.