0

Ispanijos čempionai išvykoje ir vėl tenkinosi lygiosiomis

Sekmadienį Ispanijoje buvo sužaistos trejos XX-ojo turo "Primera" čempionato rungtynės.

Valensijoje savo žiūrovų palaikoma "Levante" ekipa susigrūmė su "Barcelona" futbolininkais. Kovingai nusiteikę aikštės šeimininkai sugebėjo iškovoti lygiąsias prieš šalies čempionais.

Visi du įvarčiai krito pirmajame kėlinyje. Pirmieji į priekį įsiveržė kiek netikėtai "Levante" futbolininkai, kuomet po Andreaso Ivanschitzo perdavimo pasižymėjo Loukas Vyntra.

Vos po devynių minučių Katalonijos klubui pavyko išlyginti rezultatą. 19-ąją minutę Xavi atliko perdavimą nuo kampinio gairelės, o gynėjas Gerardo Pique galva pasiuntė kamuolį į varžovų vartų tinklą.

Per likusį laiką nei vienai komandai pasižymėti nepavyko ir teisėjas užfiksavo lygiąsias, 1-1. "Barca" į savo sąskaitą įsirašė vieną tašką, todėl Madrido "Atletico" turės galimybę 20-ąjį turą užbaigti pirmoje vietoje.

Kitose rungtynėse Madrido "Getafe" rezultatyviomis lygiosiomis išsiskyrė su San Sebastiano "Real Sociedad", o "Villarreal" šventė lengvą pergalę prieš "Almeria".