Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
0
TV3

Lietuvos Futsal rinktinė išsaugojo viltis pakovoti dėl patekimo į kitą Europos čempionato atrankos etapą. Kauno sporto halėje lietuviai turėjo paplušėti kovodama su kaimynais iš Estijos, tačiau puikiai sužaidė antrojo kėlinio viduryje ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 5:2. Lemiamose rungtynėse Lietuvos komanda šeštadienį susitiks su Gruzijos futbolininkais, kurie po lygiųjų su Šveicarija (1:1) išliko grupės lyderių pozicijoje tik dėl geresnio įvarčių santykio.

REKLAMA

Nepaisant dominavimo – estų persvara

Rungtynės prasidėjo kietu, kibiu žaidimu. Lietuviai grasino Jurijaus Jeremejevo smūgiais iš toli, tačiau 9 minutę svečius į priekį tolimu smūgiu išvedė Vladislavas Tšurilkinas.

Visą likusį kėlinio laiką žaidimas daugiausiai vyko Estijos komandos aikštės pusėje. 15-ąją minutę po Arsenijaus Buinickio perdavimu stipriu smūgiu mūšiskių įvarčių sąskaitą atidarė Lukas Sendžikas.

Iki pertraukos Lietuvos rinktinei nepavyko dominavimo paversti įvarčiu, o pirmąją antro kėlinio minutę praradus kamuolį savo aikštės pusėje į mūsiškių vartus krito antrasis įvartis.

Išlyginę rezultatą įgavo antrą kvėpavimą

Po nervingo laikotarpio 28-ąją minutę pavyko rezultatą išlyginti - suklaidinęs varžovą krašte pasižymėjo debiutantas Justinas Zagurskas. Jau po minutės estai gavo dar vieną antausį. Varžovus gražiu reidu nubaudė antrą savo įvartį įmušęs Lukas Sendžikas.

REKLAMA
REKLAMA

Įaudrinti aistruolių lietuviai įsibėgėjo ir pradėjo tikrą šou. Puikų perdavimą baudos aikštelėje gavęs Arsenijus Buinickis paguldė vartininką bei gudriu smūgiu greta skersinio pasiuntė kamuolį į vartus. 34-ą minutę po gražios mūsiškiu atakos meistriškai pasižymėjo kapitonas Marius Bezykornovas. Rungtynių pabaigoje lietuviams teko atlaikyti Estijos futbolininkų šturmą žaidžiant su penkiais aikštės žaidėjais, tačiau pasiaukojama gynyba bei vartininko žaidimas padėjo išsaugoti vartus bei iškovoti gražią pergalę rezultatu 5:2.

Šeštadienį Lietuvos rinktinė nuo 19 val. 15 min. žais su Gruzija. Kelialapį į pagrindinį atrankos etapą mūsiškiai iškovotų pergalės atveju ir palankiai susiklosčius dvikovai tarp Šveicarijos ir Estijos.

Komentarai po rungtynių:

Lietuvos rinktinės vyr. treneris Kęstutis Rudžionis: „Salės futbole praktiškai nebūna, kad rungtynės nebūtų permainingos. Džiaugiuosi, kad šįkart pabaiga buvo laiminga. Nušovėm du zuikius – davėme pasireikšti visiems žaidėjams, išsaugojome daugiau jėgų. Jų prireikė rungtynių pabaigoje, kai teko gintis prieš penkis varžovus.

REKLAMA
REKLAMA

Vartininko keitimą planavau – ne todėl, kad blogai žaidė Mindaugas Labuckas. Tiesiog reikia įtraukti naujų žaidėjų rinktinės lygyje. Visi žaidę šiandien įnešė savo indėlį. Penkto žaidėjo įvedimas pirmajame kėlinyje buvo skirtas tiek pataupyti jėgas, tiek nuvarginti varžovą.“

Lietuvos rinktinės geriausias rungtynių žaidėjas Lukas Sendžikas:

„Viskas susiklostė panašiai kaip Baltijos taurėje. Malonu iškovoti pirmą pergalę. Asmeniškai jėgų šiandien netrūko.

Gynyboje sudirbome neblogai, buvo tik porą klaidelių. Ištaisėme trūkumus puolime ir individualiai buvome stipresni. Laukiame paskutinių rungtynių, stengsimės parodyti ką sugebame ir kovosim tik dėl pergalės.“

Lietuvos rinktinės žaidėjas Justinas Zagurskas: „Puikus jausmas ir atmosfera. Pačiam pirmą kartą teko žaisti prie tiek žiūrovų. Rungtynės tikrai buvo sunkios. Kaip ir Baltijos taurės varžybose, pavyko parodyti charakterį.

REKLAMA
REKLAMA

Taip jau būna, kad kai įmuši vieną įvartį, atsiranda emocinis pakilimas. Pabaigoje buvo šiek tiek jaudulio, kai varžovai naudojo žaidėjo pranašumą, bet gerai sužaidėme gynyboje. Dabar stengsimės pailsėti, padirbėti su standartais. Laukia rungtynės su puikia Gruzijos komanda.“

Rungtynių statistika

Lietuva – Estija 5:2 (1:1)

Kauno sporto halė, 1100 žiūrovų Teisėjai - V. Darahan, G. Sartain Rezervinis teisėjas - G. Bauernfeind

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų