33
Alytaus „Dzūkija“ - Vilniaus „Lietuvos rytas“ (nuotr. Fotodiena.lt)

Intrigą kūrusi „Dzūkija“ gadino nuotaiką „Lietuvos rytui“

Vilniaus „Lietuvos rytas“ (23/5) iškovojo dar vieną pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“).

33

Sostinės krepšininkai svečiuose po atkaklios kovos palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (9/19) – 81:73 (24:15, 23:23, 17:16, 17:19).

Abi komandos ganėtinai lygiai pradėjo mačą. Nors prabėgus 4 minutėms „Lietuvos rytas“ ir pirmavo 9:6, taiklus buvo ir Paulius Danisevičius. Vilniečiai pabandė labiau atsiplėšti (17:11), o Loukas Mavrokefalidis dar padidino skirtumą – 23:15. Pirmasis kėlinys galiausiai baigėsi rezultatu 24:15.

„Lietuvos ryto“ pranašumas pasiekė dviženklę ribą (29:19), o du iš eilės Roko Giedraičio tritaškiai nubraukė visus „Dzūkijos“ bandymus priartėti – 37:25.

Tolimi metimai toliau pylėsi (46:29), bet likus minutei „Dzūkija“ atsiliko 37:47, o po Parisho Petty baudų ir kelių netikslumų savo komandos puolime Rimas Kurtinaitis paprašė pertraukėlės.

Po antrojo ketvirčio „Lietuvos rytas“ galiausiai pirmavo 47:38. Alytaus komanda rankų tikrai nežadėjo nuleisti bei po didžiosios pertraukos po truputį skirtumą mažino.

Ketvirčiui įpusėjus komandas skyrė jau tik 7 taškai (48:55), o N.Stylianou ir P.Pettry buvo taiklūs – 52:55. Vis tik atsakė darkart iš toli pataikęs R.Giedraitis su L.Mavrokefalidžiu (60:52), o pasibaigus trečiam ketvirčiui vilniečiai buvo priekyje 64:54.

Alytaus komanda vėl sumažino atsilikimą (63:66), tačiau darbo ėmėsi L.Mavrokefalidis su Benu Madgenu – 74:65. B.Madgenas vėl šovė iš toli ir skirtumas tapo dviženklis (79:68), bet P.Petty pataikė dvitaškį, P.Petrilevičius – baudas ir dar nebuvo viskas aišku – 72:79.

„Lietuvos rytas“: Rokas Giedraitis 17, Martynas Echodas ir Loukas Mavrokefalidis – po 14, Benas Madgenas 13, Mindaugas Girdžiūnas 7, Chrisas Krameris (8 rez. perd.) ir Arnas Butkevičius – po 6.

„Dzūkija“: Parrishas Petty (10 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Charlesas Callisonas – po 13, Povilas Čukinas 11.