Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas po pergalės „UFC 254“ turnyre prieš Justiną Gaethje, apginto čempiono titulo ir paskelbimo apie karjeros pabaigą sugrįžo namo į Dagestaną ir pirmą kartą kalbėjosi su žiniasklaida.

UFC lengvo svorio kategorijos čempionas Chabibas Nurmagomedovas po pergalės „UFC 254“ turnyre prieš Justiną Gaethje, apginto čempiono titulo ir paskelbimo apie karjeros pabaigą sugrįžo namo į Dagestaną ir pirmą kartą kalbėjosi su žiniasklaida.

REKLAMA

Ch. Nurmagomedovas tik po pergalės tarė keletą žodžių, atskleidė motinai davęs pažadą baigti karjerą ir nekovoti be tėvo Abdulmanapo bei palikęs narvą nepasirodė įprastinėje spaudos konferencijoje. Visgi į pirmą „pound-for-pound“ reitingo vietą pakilusiam Ch. Nurmagomedovui nepavyko išvengti dėmesio gimtinėje, kur jis plačiau paaiškino savo sprendimą.

„Žinoma, UFC prezidentas Dana White‘as nori, kad aš toliau kovočiau ir generuočiau pajamas“, – „RT Sport“ cituoja Ch. Nurmagomedovą. „Bet pinigus galiu uždirbti ir pats. Aš esu karjeros viršūnėje ir galiu kovoti už labai didelius pinigus, tačiau aš priėmiau sprendimą ir manau, kad tam tai geriausias laikas. Ne visi gali baigti karjerą viršūnėje, bet aš žinau, kad po metų ar dviejų, aš vis tiek turėčiau priimti tokį sprendimą. Sporte padariau pakankamai daug, kad būčiau laikomas geriausiu. Šiandien tapau geriausiu absoliučios svorio kategorijos reitinge, todėl misija yra įgyvendinta. Ką dar aš turėčiau padaryti? Uždirbti pinigus? Aš visada sugebėsiu tai padaryti“.

REKLAMA

Ch. Nurmagomedovo taip pat buvo pasiteirauta, ar jis patyrė kokią nors žalą iš J. Gaethje ir koks buvo jo kovos planas.

„Buvo daug ekspertų ir žurnalistų kalbų, kad tai bus mano rimčiausias iššūkis. Kaip visada, po kovos jie sako, kad jis yra smūgiuotojas ir nemoka dirbti ant žemės. Taip visada būna po mano kovų. Jis atliko smūgius, kojų spyrius, o mano planas buvo spausti jį ir provokuoti atlikti smūgius, kad jis padarytų klaidų, taip pat, kad pirmame raunde pavargtų, o tuomet užpilti jį antrame. Kaip matėte, jis pirmojo raundo pabaigoje jau nebeturėjo kvėpavimo, todėl viskas ėjosi pagal planą. Galbūt tik tai, kad mano kampas sakė, kad aš einu į priekį per daug stipriai. Aš praktikavausi pulti jį, bet mes tai planavome šiek tiek kitaip. Bet kai aš įžengiau į narvą, mano mąstysena pasikeitė“.

Ch. Nurmagomedovas sakė, kad sportą palieka aukštai iškelta galva, tačiau nekalbėjo apie tai, kada jis oficialiai atsisakys savo diržo ar ką jis norėtų išvysti kovojant dėl jo. Visgi jis išskyrė savo komandos narį 29-erių metų Islamą Machačejevą (18-1), kuris gali tapti nauja lengvo svorio kategorijos žvaigžde.

REKLAMA
REKLAMA

„Manau, kad dabar pailsėsiu ir išanalizuosiu situaciją. Gyvenimas tęsiasi, o mūsų MMA akademija ir toliau veikia“, – sakė Ch. Nurmagomedovas. „I. Machačejevas turės kovą lapkričio 14-ą dieną Las Vegase prieš buvusį lengvo svorio kategorijos čempioną Rafaelį dos Anjos. Tai pagrindinis įvyki mūsų komandai. Kaip mano tėvas sakė, kai aš išeisiu, mes turėsime kitą čempioną. Nebus tokio, kaip aš, nes sunku pakartoti tai, ką aš padariau, bet mes planuojame, kad I. Machačejevas laimės tą kovą, dar kartą kovos prieš Ramadaną ir taps pretendentu į titulą. Kitų metų rugsėjį ar spalį jis bus čia su čempiono diržu“.

I. Machačajevas UFC organizacijoje jau turėjo 8 kovas, iš kurių 4 baigėsi pergale teisėjų sprendimu, 2 – pergalės skausmingais veiksmais, 1 – pergalė nokautu, o 1 pralaimėjimas – techniniu nokautu.

Ch. Nurmagomedovas taip pat atskleidė, kad net jo mama nežinojo, kad apie karjeros pabaigą jis paskelbs būtent po kovos su J. Gaethje.

„Na, tuo metu sukilo emocijos“, – sakė Ch. Nurmagomedovas. „Ji žinojo, kad baigsiu karjerą, tačiau nesitikėjo, kad pranešiu iškarto po kovos. Aš jai daviau pažadą, kad tai bus mano paskutinė kova, todėl ji tai žinojo“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų