Projektas „Krepšinio diena mano mokykloje“ įsibėgėja visu smarkumu – šią savaitę krepšiniu alsavo Babtų gimnazijos auklėtiniai.

Čia šį pirmadienį, kovo 5 dieną, vesti integruotas pamokas ir kurstyti meilę krepšiniui bei savo kraštui atvyko Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) garbės prezidentas Vladas Garastas, „Žalgirio“ ekipos kapitonas Paulius Jankūnas, komandos fizinio pasirengimo treneris Sigitas Kavaliauskas, Kauno rajono moterų krepšinio komandos „Sirenos“ sportininkės Kristina Alminaitė ir Rasa Žemantauskaitė, projektą kuruojantys LKF ir savivaldybės administracijos atstovai.

Po iškilmingo svečių sutikimo, palydėto Babtų gimnazijos pasididžiavimu – pučiamųjų orkestro muzika – vaikai suplūdo į klases. Šį kartą stengtasi, kad į integruotas pamokas būtų įtraukti visi gimnazijos moksleiviai, taigi disciplinų, kuriose į dėstomus dalykus pažvelgta pro krepšinio prizmę, buvo nemažai: keturiuose kabinetuose dailės pamokoje vaikai piešė darbus krepšinio tema, politologijos pamokoje meras V. Makūnas pasakojo vaikams apie Kauno rajoną ir Babtų seniūnijos vietą jame, biologijos pamokoje „Žalgirio“ fizinio rengimo treneris S. Kavaliauskas atskleidė, kaip dirba raumenys krepšinio žaidimo metu, istorijos pamoką vedęs legendinis treneris Vladas Garastas prisiminė krepšinio istoriją Lietuvoje.

REKLAMA

„Sirenų“ komandos krepšininkės įvertino vaikų žinias viktorinoje, kur teko atsakinėti į krepšinio taisyklių klausimus. Informacinių technologijų pamokoje buvo montuojamas filmukas apie krepšinio dieną, o kūno kultūros pamokos metu sporto salėje 3x3 varžybose grūmėsi Babtų gimnazijos krepšininkės – ši ugdymo įstaiga gali pasigirti ypatingu dėmesiu, skiriamu mergaičių krepšiniui.

Kiekvienos pamokos pabaigoje buvo renkami nugalėtojai, kuriems iškilmingų apdovanojimų metu buvo įteikti Kauno rajono savivaldybės, LKF ir „Sirenų“ klubo prizai. Prizais apdovanoti ir geriausių piešinių krepšinio tema autoriai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų