Į aikštę pas Ronaldo dėl asmenukės išbėgęs lietuvis susitarė dėl baudos

Lietuvos futbolo federacija pasiekė susitarimą su chuliganu, kuris Vilniuje per rungtynes išbėgo į aikštelę ir prieš Cristiano Ronaldo stadione puolė ant kelių. Kretingiškiui asmenukė su portugalų futbolo žvaigžde atsiėjo 5 tūkstančius. Dar papildomai keletą tūkstančių teks pakloti už teismines išlaidas.

Gerbėjo mėginimas pasidaryti asmenukę su pasaulio futbolo žvaigdže Cristiano Ronaldo rungtynių metu davė skaudų kirtį federacijai. Dėl šio incidento UEFA skyrė 10-ies tūkstančių eurų baudą. Federacija siekė susigrąžinti pinigus iš kaltininko ir bandė susitarti gražiuoju pasidalydami baudą perpus, bet teko minti ir teismų slenksčius. Galiausiai ilgai trukęs derybų procesas baigėsi taikos sutartimi.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Į aikštę pas Ronaldo dėl asmenukės išbėgęs lietuvis susitarė dėl baudos

Pati federacija sumažino savo finansinius nuostolius, mat pavyko įrodyti, kad būta ir apsaugos įmonės kaltės.

„Pusę dengia pats kaltininkas, trečdalį dengia pati saugos kampanija ir likusią sumą mes, federacija", – sako Lietuvos futbolo federacijos generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius.

Iš kretingiškio Audriaus Gadeikio kišenės federacija siekė prisiteisti pinigų taip pat norėdami parodyti pavyzdį, kad smalsuoliai gerbėjai nenorėtų ryžtis kartoti tokį nusižengimą.

„Tikrai norėjosi suformuoti tą pirmąjį precedentą. Aš kaip sakau, esame gavę praėjusiame sezone baudą už vaikus, kurie padavinėja kamuolį, kad įžengė į techninę zoną. Esame gavę irgi panašią pinigų sumą. Bet jie yra renginio dalyviai, kaip aš sakau. Suinteresuoti, tad gali ir klysti, žmogiška klaida įvyko ir vaikai įbėgo į aikštelę. O šiuo atveju buvo viskas specialiai daroma. Norėtųsi, kad ateityje tokie dalykai nepasikartotų“, – kalbėjo E. Stankevičius.

Be 5 tūkstančių eurų baudos Gadeikiui teks susimokėti ir už teisines išlaidas, kurios, TV3-ijų žiniomis, sieks dar keletą tūkstančių eurų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų