Japonijos pirmenybėse ir toliau užtikrintai žygiuoja Dainiaus Adomaičio treniruojamas Tokijo „Alvark“ klubas (10/1), kuris namie 97:72 (24:18, 27:21, 23:19, 23:14) sutriuškino Šibujos „Sunrockers“ (2/9) ekipą.

Japonijos sostinės klubas skirtumą augino itin stabiliai, kiekviename kėlinyje pridėdamas bent po 4 taškus ir mačo pabaigoje intrigos nepalikdamas.

Artūras Gudaitis nugalėtojams per 22 minutes surinko 12 taškų (5/5 dvitaškių, 2/5 baudų metimų), 6 atkovotus ir perimtą kamuolį, 2 rezultatyvius perdavimus, bloką, 3 klaidas, 2 pražangas bei 17 naudingumo balų.

21 tašką surinko Sebastianas Saizas (8 atk. kam.), 13 – Ryanas Rossiteris (6 atk. kam.), 12 – Kai’us Toewsas (5 rez. perd.), po 10 – Leonardo Meindlas (6 rez. perd.), Zackas Baranskis ir Shuto Ando.

Svečiams 20 taškų pelnė Anthony Clemonsas (8/10 dvitaškių), 18 – Leo Vendrame’as (5 rez. perd.), 10 – Joshas Hawkinsonas, 9 – Daiki Tanaka (4 rez. perd.). Itin apribota Šibujos komanda per visą mačą atkovojo vos 19 kamuolių.

„Alvark“ ekipai tai buvo jau septintoji pergalė paeiliui, leidusi įsitvirtinti pirmojoje Rytų diviziono vietoje. Tokijo klubas artimiausią mačą žais trečiadienį, savo arenoje priimdami autsaiderius Ibarakio „Robots“ (0/9).