Trečiadienį burtai lėmė, kad 2009/2010 m. Eurolygos reguliariajame sezone A pogrupyje ŪBIG valdoma Kauno „Žalgirio“ komanda žais kartu su Barselonos „FC Barcelona“ (Ispanija), Sienos „Montepaschi“ (Italija), Zagrebo „Cibona“ (Kroatija), Stambulo „Fenerbahce-Ulker“ (Turkija), Vilerbano „Asvel“ (Prancūzija) ekipomis.

Išsamiau Eurolygos burtus „Žalgirio“ internetinei svetainei pakomentavo komandos vyriausiasis treneris Gintaras Krapikas.- Treneri, koks pirmas įspūdis po burtų?

- Varžovų burtuose nepasirinksi, tiesiog sužinojome prieš kokias komandas žaisime. Dabar galėsime koncentruotis į savo tiesioginius varžovus, matysime kaip jie komplektuoja komandas, stebėsime juos daug išsamiau. Nuo 23 galimų komandų dabar skaičius sumažėjo iki 5, todėl bus lengviau rinkti informaciją.

- Ar galite palyginti A grupės pajėgumą su kitais pogrupiais?

- Šiuo metu grupes lyginti yra nedėkinga, nes dauguma komandų dar yra komplektavimo kelyje ir kol kas nėra aišku, kaip jos atrodys rudenį. Šią vasarą didžioji dalis klubų neskuba bei tik dabar pradės intensyviai komplektuoti sudėtis. Po kurio laiko, kai paaiškės, kurie žaidėjai rungtyniaus kuriose komandose, bus galima realiau pasakyti kuri grupė yra stipriausia ar kieno galimybės yra geriausios.

REKLAMA

- Kurie varžovai iš A grupės atrodo grėsmingiausi?

- Vis tiek iš pirmųjų dviejų krepšelių – Barselonos „Regal Barcelona“ ir Sienos „Montepaschi“. Šios komandos pastaraisiais metais visada finišuoja aukštose pozicijose. Kalbėti apie Zagrebo „Cibona“, Stambulo „Fenerbahce-Ulker“ ar Vilerbano „Asvel“ šiuo metu yra sunkiau, nes šių komandų sudėtys dar nėra aiškios. Galima nebent nuspėti, kad šios ekipos turėtų būti apylygės. Bet kokiu atveju kausimės su kiekviena iš A grupės komandų ir stengsimės jas įveikti.

- Galbūt iš paskutiniojo, šeštojo, krepšelio norėjote gauti atrankiniame etape žaisiančią komandą?

- Burtų traukimo ceremonija nėra parduotuvė, kur ateini ir išsirenki ką nori. Kas dabar žino, galbūt galėjo būti ir blogiau. Iš atrankinio etapo galbūt gautume tokią komandą, kuri susikomplektuotų ir būtų pajėgesnė už „Asvel“. Pasikartosiu, kad tikslesnes analizes bus galima daryti, kai už poros mėnesių paaiškės daugumos komandų galutinės sudėtys.


Rašyti komentarą...
b
benitezas
2009-07-08 15:13:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
sokmes Krapikai,eurolygoj jusu fanai pasiilge pergaliu!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų