Gintaras Krapikas: psichologiškai Lukui Lekavičiui buvo pernai

„Būsime įvairiapusiškesni šįmet, nes turėsime ne vieną išreikštą lyderį. To vaidmens galės imtis ne vienas. Turėsime branduolį, kuriuo galėsime pasitikėti atsakingais momentais“, - po pirmųjų LKL rungtynių su „Šiauliais“ kalbėjo „Žalgirio“ treneris Gintaras Krapikas.

Pergalingai „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionatą pradėjo Lietuvos čempionai. „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį išvykoje įveikė „Šiaulių“ ekipą 78:64 (25:19, 22:19, 18:13, 13:13).

„Klasikinės debiutinės rungtynės prieš kovingai nusiteikusį priešininką, kuris garbingai kovėsi ir neleido mums lengvai užbaigti rungtynių. Rezultatas toks, kokį įsivaizdavau. Nervuotumo nepavyko išvengti. Norėjosi pažiūrėti, kaip žaidėjai reaguoja skirtingose penketukuose ir situacijose“, - teigė G. Krapikas.

Anot jo, nereikėtų dabar spausti Luką Lekavičių: „Jam psichologiškai buvo lengviau pernai, kai atėjo iš LKL ir be jokio spaudimo ėjo žaisti. Niekas iš jo tuomet daug nesitikėjo. Dabar sezoną jis pradėjo kaip Europos vicečempionas ir rinktinės narys. Per trumpą laiką nėra taip lengva viską suvirškinti. Visų mūsų pagalba būtina, kad jam tą įtampą nuimtume.“

G. Krapikas pasidžiaugė, kad kiekvienas „Žalgirio“ naujokas yra komandos pastiprinimas. „Mane džiugina, kaip jie sugeba įsilieti į komandą ir nepasimesti. Tai man svarbiau nei tie taškai ar trumpalaikiai pasiekimai“, - teigė jis.

G. Krapiko komentaras:

G. Petrausko komentaras:

Rungtynių apžvalga:


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų