Naujame Italijos „Serie A“ čempionato sezone antrąją pergalę įsirašė 19-mečio lietuvio atstovaujamas „Torino“ klubas.

Turino ekipa Salerno mieste 3:0 (2:0) įveikė vietos „Salernitana“ ekipą ir po šios pergalės pakilo į 7-ą turnyro lentelės vietą.

„Torino“ komandai du įvarčius pelnė Nemanja Radonjičius, kuriam pasižymėti pavyko 41 ir 50 min. Tuo tarpu vieną įvartį 15-ąją rungtynių minutę pridėjo Alessandro Buongiorno.

Tiesa 88 minutę aikštėje pasirodė Turino ekipai atstovaujantis 19-metis Lietuvos rinktinės saugas Gvidas Gineitis.

Italijos čempionate pirmauja visus 12 taškų surinkęs Milano „Inter“. „Torino“ ekipa yra 7-oje vietoje, o „Salernitana“ futbolininkai užima 19-tą vietą.

Kitose Italijos čempionato rungtynėse susitiko „Verona“ ir „Bologna“ ekipos. Šis susitikimas baigėsi be įvarčių 0:0.