Anglijos futbolo „Premier“ lygoje vartininko Giedriaus Arlauskio atstovaujamas „Watfordas“ namuose neatsilaikė prieš Londono „Arsenalą“. Dėl titulo kovojantys „kanonieriai“ antrajame kėlinyje per 12 minučių subombardavo šeimininkus.

Visas rungtynes dominavę svečiai 62 minutę galų gale pralaužia ledus.

74 minutę galutinį tašką padeda ir pirmąjį savo sezono įvartį pelno Aaronas Raamzis – 3:0.

Velso puolėjui pagaliau pasiseka –iki šiol jam net 26-eriose rungtynėse iš eilės nepavyko pasižymėti. Šiame mače lietuvis Giedrius Arlauskis, kaip jau įprasta, „šildė“ atsarginių žaidėjų suolelį.

Po pergalės Londono „Arsenalas“ susigrąžino 2 vietą lentelėje ir dviem taškais atsilieka nuo lyderio Mančesterio „City“. Savo ruožtu „Watfordas“ po trečio pralaimėjimo smuktelėjo į 14 vietą.