Gali supykinti: amerikietis susigrūdo 71 dešrainį ir parodė, kaip tam treniruojasi

Turbūt daugelis yra matę juoktis verčiančius vaizdo įrašus iš JAV kiekvienais metais vykstančių dešrainių valgymo varžybų. Šį kartą jas ir vėl laimėjo etatinis čempionas Joey Chestnutas, kartu atskleidęs savo treniruočių režimą. Pažvelgus į jį panašu, kad dešrainių valgymą galima laikyti tikrų tikriausiu sportu.

Dešrainių valgymo čempionatas JAV vyksta liepos 4 d. J.Chestnutas prabėgusiame renginyje į save per 10 minučių susigrūdo net 71 dešrainį.

Vis tik jam pritrūko iki rekordo, kurį prieš metus užfiksavo pats – 74 dešrainiai. Po pasirodymo J.Chestnutas teigė, kad ir toliau sieks pagerinti šį pasiekimą.

Antroje vietoje likęs Darronas Breedenas suvalgė „tik“ 50 dešrainių. Moterų varžybas laimėjo Miki Sudo, įveikusi 31 dešrainį.

Pamatykite, kaip J.Chestnutui sekėsi valgyti tiek dešrainių, o dar žemiau išvysite ir tai, kaip tam vyras ruošėsi.

35-erių J.Chestnutas varžybose triumfavo dvyliktą kartą per pastaruosius tryliką metų. Pasirodo, kad tokie vyro pasiekimai reikalauja milžiniško atsidavimo ir nuolatinių treniruočių.

REKLAMA

Tą jis pademonstravo ESPN dokumentiniame siužete „Geras, blogas, alkanas“. Čia jis kramto kamuolį, kilnoja galvą ir teigia, kad tai padeda stiprinti kramtynui reikalingus raumenis.

Kitas pratimas – oro ryjimas gulint, o vėliau riaugėjimas. Taip jis kuria skrandyje daugiau vietos. Įvertinkite šiuos pratimus patys.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų