Pergalę Eurolygoje iškovojo Stambulo „Anadolu Efes“ (11/9) ekipa. Turkai namuose 99:60 (26:19, 26:17, 23:10, 24:14) nepaliko vilčių Rimo Kurtinaičio treniruojamai Maskvos srities „Chimki“ (2/18).

Stambulo komanda rungtynes pradėjo 7:0 spurtu ir jau pirmajame kėlinyje turėjo 10 taškų pranašumą. Tiesa, „Chimki“ jį šiek tiek sumažino.

Antrajame turkų pranašumas dar labiau išaugo, o po pertraukos vyko panašus vaizdelis kaip ir Kaune – R. Kurtinaičio ekipa beviltiškai skendo žemyn. Po trečiojo kėlinio švieslentėje degė rezultatas 75:46.

Maskvos ekipa šiose rungtynėse nė karto nepirmavo. Tai jau 12-asis iš eilės rusų klubo pralaimėjimas. Blogiausią rezultatą šiuolaikinės Eurolygos istorijoje užfiksavo Stambulo „Galatasaray“ 2015-2016 metų sezone – net 15 pralaimėjimų iš eilės.

Taip pat, šis pralaimėjimas 39 taškų skirtumu Pamaskvės ekipai yra didžiausias šiame Eurolygos sezone. Prieš tai „Chimki“ 10-ajame ture pralaimėjo „Anadolu Efes“ 28-ių taškų skirtumu, mažai trūko ir Kauno „Žalgiriui“ (27 tšk.).

„Anadolu Efes“: Sertacas Sanli 19, Shane'as Larkinas 15, Bugrahanas Tunceras ir Bryantas Dunstonas po 12 taškų.

„Chimki“: Jordanas Mickey 14, Aleksėjus Švedas 13, Devinas Bookeris 10 taškų.