Prestižinių „Formulės-1“ lenktynių vadovas 81 metų Bernie Ecclestone'as griebiasi už galvos – jo gražuolės dukros 27 metų Tamara ir 22 metų Petra vėjais leidžia solidų palikimą, rašo bild.de.

Multimilijardierius B. Ecclestone'as dar 1997 metais įsteigė fondą „Bambino Holding“, kuriuo savo buvusiai žmonai Slavicai Radič (53 metai) ir jų bendriems vaikams Tamarai ir Petrai skyrė pasakišką palikimą – 3,5 milijardo eurų.

„Idėja buvo ta, kad jos kada nors už tuos pinigus įsigytų gražaus nekilnojamo turto sau ir savo vaikams, – taip „Daily Mail“ sakė „Formulės-1“ bosas, – bet jos taip nepadarė. Su šiais pinigais visa ateitis buvo jų, tačiau jos sugebėjo viską išleisti.“

Kur dingo pinigai? Nuosavoms kavinėms, sportiniams automobiliams, garsių dizainerių aprangai... B. Ecclestone'o išvada: „Skirti tą fondą buvusiai žmonai buvo didžiausia klaida. Pinigus galėjau investuoti daug geriau.“

Petra ir Tamara Ecclestone (nuotr. SCANPIX)Petra ir Tamara Ecclestone (nuotr. SCANPIX)


Rašyti komentarą...
E
ESRA
2011-12-12 13:11:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Bet ir puodynę reikia turėti, kad vietoj protingos investicijos iššvaistyti "blizgučiams"... Matosi jų "blondiniškas mentalitetas", pasitvirtino teorija, kad šviesiaplaukė - tai plaukų spalva, o blondinė - smegenų veiklos rodiklis. Paikos mergos su naiviom silikoninėm šypsenom.
Atsakyti
0

r
re
2011-12-12 13:17:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
spaklius nepigiai kainuoja :)
Atsakyti
0

M
Monika
2011-12-12 18:31:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
nejuokaukit. 3,5 milijardai eurų. neįmano tokioms nesąmonės išleist, kliedesys kažkoks.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų