Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Niekada nekritikuok, jei pats nesugebi geriau.
Visi Klumpiu Karalystes ciabuviai ir emigrantai-visi klumpiai,klumpienes ir klumpiukai-mars giedoti klumpiu giesmes-,,ir vel tik per klaida netapom mes cempionais....,,
pasirodė ruskis apsiputojęs nuo bojaryšn
@nurodymas.
tu verk,kur tavoji vailokinių komanda,išpirdolinta iš visur...
@pasirodė ruskis apsiputojęs nuo bojaryšn
net ispirdolinus rusus,klumpiai prapiso.gal reiktu ispirdolinti visus? ir tada klumpiai butu cempionais?
puerto disco perdo
Rusija,kaip ir čia kai kurie rašantys,lieja ašaras ,kad Maša Penė nelaimėjo,tai čia atėjo aploti ant l;ietuvos,rinktinės,krepšinio...Papasakokit,kur jūsų rinktinė išpirdolinta iš visur,mūsų pralaimėjo ir ką,daug pralaimėjo rinktinių,ir stiresnių šiuo metu labiau už mus.
O ką krepšinio federacija , kokią nuomonę turi apie savo darbą ir rezultatus ?
@Klausimas
Balčiūną -VON
@Rusiškai
gedmino reik klaust
Vis tik tikėjosi Lt rinktinė paturistauti pas prancūzus bet ir tai niekas neišėjo.
Sakiau, nereikėjo imti į rinktinę DEZERTYRŲ.
Seniau neturėjom tiek daug gerų žaidėjų žaidžiančiu kituose stipriuose uzsienio klubuose, bet sugebėdavom žaisti ir laimėti.. Dabar atrodytu turim ir NBA žvaigždžių ir gerų žaidėjų iš stipriausių europinių klubų, bet komandos nėra.. žaidimo nėra.. Kažkas negerai su krepšinio vadovybe jei nesugebama išnaudoti tokio dydelio potencialo..
@Graudu
kad ir jaunimas jau kiek metų medalių nebeiškovoja, neužauginama pamaina, tie keli išsilaksto po pasaulį, į pagrindinę mažai ateina, ne tik į komandas Lietuvoje, treneriai neugdomi jauni, tai ko norėti o ir tų gerų žaidėjų vienetai, Grigonį uždvigubino ir viskas griuvo
Eina tie labusai nx,lūzerių-dykaduonių gauja.
Prieš tai. buvo Italodisco, o tai čia kas per bybienė buvo?
@U-boat
Gal aijajajai Puertorico... Vaya Con Dios...
Fiasko patyrusi Lietuvos rinktinė antrą kartą liko be olimpinių žaidynių – neprilygo liepsnojusiam Puerto Rikui