„Ferrari“: prastas pasirodymas Meksikoje – gera pamoka

„Ferrari“ vadovas Maurizio Arrivabene mano, kad prastas pasirodymas praėjusį sekmadienį Meksikoje vykusiose lenktynėse komandai bus gera pamoka ateičiai.

Dėl patirtų avarijų, varžybų Meksikoje nebaigė nei Sebastianas Vettelis, nei Kimi Raikkonenas. Tai pirmas kartas nuo 2006 m. Australijos GP, kai finišo nepasiekė nė vienas „Ferrari“ pilotas.M. Arrivabene to per daug nesureikšmina ir mano, kad komandai tai bus gera pamoka.

„Sezono metu mes pasiekėme dangų. Tačiau paskutinėse lenktynėse kritome labai žemai“, – kalbėjo „Ferrari“ vadovas M. Arrivabene.

„Besiruošiant kitų metų sezonui, mums visiems tai bus gera pamoka. Nenoriu kaltinti nei Kimi, nei Sebastiano. Nei mes, nei jie neturi atsiprašinėti. Kartu mes esame komanda.“

Paprašytas pakomentuoti K. Raikkoneno ir Valtteri Botto avariją, M. Arrivabene teigė nenorintis dėl incidento kaltininti kurio nors piloto.

„Lenktyninių incidentų pasitaiko. Taip nutiko Rusijoje, taip nutiko čia, Meksikoje. Tai F-1. Svarbiausia, kad niekas nebuvo sužeistas. Nenoriu nieko kaltinti dėl to kas nutiko.“

Daugiau naujienų skaitykite F-1.lt


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų