Po pirmojo pralaimėjimo Eurolygoje atsitiesė Stambulo „Fenerbahce“ (6-1) krepšininkai. Dimitrio Itoudžio auklėtiniai šį sykį namuose 93:79 (24:23, 18:18, 24:16, 27:22) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (1-6) komandą.

Namuose turkai išlieka nesuklupę ir laimėjo ketvirtą mačą šį sezoną. Tuo tarpu serbų klubas pralaimėjo visus penkis susitikimus svečiuose. Aikštės šeimininkai nuo varžovų atsiplėšė jau pirmajame kėlinyje, kai spurtavo 13-0 (18:6). Galingą sugrįžimą surezgusi Serbijos ekipa dar tame pačiame pirmajame ketvirtyje nurėžė deficitą iki minimalaus (24:23).

Po didžiosios pertraukos turkai perėmė iniciatyvą ir trečiajame kėlinyje vėl šovė į priekį (66:57). Ketvirtajame kėlinyje atstumas tarp komandų vėl tapo dviženklis ir aikštės šeimininkai atgal jau nebesižvalgė (87:71). Susitikimą turkai laimėjo 14 taškų persvara – 93:79.

„Fenerbahce“: Jonathanas Motley 25 (10/13 dvit., 5/6 baud., 10 atk. kam., 8 išpr. praž., 33 n. b.), Melihas Mahmutoglu 20 (5/9 trit.), Marko Guduričius 17, Nigelas Hayesas-Davisas ir Dyshawnas Pierre‘as (5 rez. perd.) po 10, Nickas Calathesas 8 (6 rez. perd., 6 kld.).

„Crvena Zvezda“: Nemanja Nedovičius 17 (6/10 dvit., 1/5 trit., 2/4 baud., 9 išpr. praž.), Luca Vildoza 13, Benjaminas Bentilas 12, Ognjenas Kuzmičius 9, Filipas Petruševas 8, Stefanas Lazarevičius ir Nikola Ivanovičius po 6.