Ilgametis „Optibet A lygos“ žaidėjas Robertas Vėževičius 26-ojo turo rungtynėse Jonavoje surengė fantastišką pasirodymą.

36-erių veteranas įmušė net keturis įvarčius ir labai svarbiame mače padėjo svečiuose Gargždų „Bangai“ 5:0 (4:0) sutriuškinti namuose žaidusią „Jonavą“.

Dvikova prasidėjo apylygiu žaidimu, tačiau 18-ąją ir 21-ąją minutėmis šeimininkai kapituliavo kontratakose. Aukštai pakilusi „Jonavos“ gynybos linija turėjo stebėti, kaip R. Vėževičius užtikrintai pelnė du įvarčius.

Vėliau jonaviečių gretose aktyviais veiksmais išsiskyrė Ernestas Astachovas ir Artiomas Radčenka, visgi, 41-ąją bei 44-ąją minutę vėl taikliais smūgiais pasižymėjo R. Vėževičius – jam abu kartus asistavo Darius Zubauskas. Maža to, nuo 42-osios minutės „Jonavai“ teko žaisti dešimtiese, kadangi buvo pašalintas A. Radčenka.

Po pertraukos sirgaliai pamatė vieną įvartį ir nemažai keitimų. Augusto Vantomme pakeitusį Artiomą Fastovą 74-ąją minutę perkėlė po keitimo aikštėje pasirodęs Ignas Venckus.

Penktą pergalę iškovojusi „Banga“ su 24 taškais labai sustiprino savo šansus sezoną baigti 8-oje vietoje, o „Jonava“ lieka su 2 taškais.