Rašyti komentarą...
Paveluotos ir pasenusios zinios. Rusu sportininkai nedalyvaus olimpinese zaidynese, tai pasake aiskiai olimpinis komitetas. Taip kad zurnalistai sekit naujienas ir nerasinekit senienu.
Jeigu,jau taip rūpinates sportu,atsakyti sau į klausimą: Kodėl,amerikonai dalyvauja olimpinėse žaidynėse? Jie juk užpuole Iraką,Afganistana,žudė civilius gyventojus...
Nedalyvaus tie sportininkai kurie zuvo gindami savo tėvynę Ukrainą.
Kur ta Olimpinė šeima?
Deje, bet 80% rusu pasisako uz kara ....
Aišku tegul dalyvauja. Ne visi rusai kalti kad vienas debilas žudo nekaltus žmones. Kodėl visi gyventojai turi būti atsakingi jeigu vienam, o tiksliau daugeliui aukštus postus užimantiems žmonėms smegenys suminkštėjo.
Panašu,kad Gudzinevičiūtė kartu su Bakchu . Kaip galima su žudikais ir teroristais "draugiškai" sportuot? tai išsityčiojimas iš visų sportininkų ir pačių žaidynių
@Taigi Negi dabar kiekviena rusą laikysi teroristu, žudiku. Eiliniai žmonės čia nekalti. Kalta valdžia, politika. Argi eilinio žmogaus kas nors klausia nuomonės? Pagalvokit ir apie mūsų demokratine valstybe, kaa sugalvoja valdžia tas ir teisinga, nors piliečiai tikrai ne visad su tuo sutiktų.
@Ona Geras rusas, negyvas rusas
Turiu viltį, kad mūsų politikai nepajėgs sužlugdyti Olimpinių žaidynių Paryžiuje.
VALIO ! Sportas ir politika-du skirtingi dalykai.
Reikia leisti
@Qin Prievartautojai su T.Bachu eina na***

Skaitomiausios naujienos
Į viršų