47
Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius iškovojo bronzos medalius (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienio vakaras Kaune buvo ypatingas. Istorinius bronzos medalius Europos dailiojo čiuožimo čempionate iškovojo Saulius Ambrulevičius ir Allison Reed.

47

Teisėjai už laisvąją programą A. Reed ir S. Ambrulevičiui skyrė 122,64 balo. Karjeros rekordą S. Ambrulevičius ir A. Reed pagerino beveik 4 balais.

Bendroje įskaitoje Lietuvos pora surinko 203,37 balo. Tai – irgi naujas mūsiškių rekordas. Iki tol jų geriausias rezultatas siekė 200,11 balo.

Antri, kaip ir pernai, liko ir sidabru pasipuošė britai Lilah Fear bei Lewisas Gibsonas (210,82), kuriuos treniruoja tas pats treneris kaip ir Lietuvos porą.

Iš arti S. Ambrulevičiaus ir A. Reed progresą stebintys L. Fear ir L. Gibsonas pasidalino įspūdžiais, kaip jiems šis pasiekimas atrodo iš šalies.

„Mums pasisekė su jais varžytis dažnai šį sezoną. Man atrodo, kad buvo trys turnyrai, kuriuose varžėmės kartu. Mes pakviestume juos ir į mūsų šalies čempionatą, bet būtų kiek keista, – juokėsi L. Fear. – Mes matėme jų darbo etiką, jų užsidegimą ir jis mus įkvepia kasdien.“

Sportininkė pripažino, kad tikslas laimėti medalius Lietuvos porai buvo aiškus tikslas, todėl prie jo išsipildymo prisiliesti iš arti yra labai smagu.

„Mes žinojome, kad tai yra nuostabi galimybė jiems ir ypatingas momentas jų karjeroje. Jų tikslas buvo akivaizdus, todėl mes labai džiaugiamės.

Buvo labai smagu būti ten, kai sužinojome rezultatus, ir būti šalia visoje jų kelionėje“, – kalbėjo Didžiosios Britanijos atstovė.

Povilas su Margarita pelnė Lietuvai du medalius ir už tai atėmė pilietybę taip kad su Lietuva atsargiau
Italų ar belgų medaliai sukelia daugiau emocijų, nei šitas pusiau lietuviškas medalis.
Žiemos Olimpinėse norite medalių? - norvegams ir norvegėms dalinkite pilietybes.